• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    Hlásí ze nemuzu ..nemocny dite a nemam hlidani
    MARUU
    MARUU --- ---
    No ted koukam, ze je tam pilates i v patek od sesti. Sice bez hlídání, ale to bych si zarídila, takze to klidne ve stredu jen okouknu, kdyz bude plno. Kolik se nas tam teda vubec chystá?
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    MARUU: ja se jen obávám aby to zítra v rc kostka po nájezdu matek z nyxu nebylo taky narvané:-D
    MARUU
    MARUU --- ---
    Já chci jít taky na pilates, ta cena je super. Chodila jsem do Studia pro zeny do Vodickovy a tam za to chteli s hlidanim 240,- a bylo tam porad strasne narvano, takze tam treba na 10 deti byly dve chuvy. Anezka mi tam pak zacla brecet, tak hledam nejakou nahradu.
    PETATA
    PETATA --- ---
    dnes jsem nahodne objevila prijemne misto, detsky koutek s kavarnou v Luxoru v Novoplaze

    MAYNKA
    MAYNKA --- ---
    tak to se taky někdy přidám! :)
    NARANIJA
    NARANIJA --- ---
    Taky bych me pridala zni to skvele!
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: ok dik!
    ZRK
    ZRK --- ---
    Kartimatky mají, šatna jako taková tam není, ale normálně jsme se převlíkaly až tam
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: na strankach toho moc nemají a zajímá mě zda je potřeba si přinést jogamatku nebo je tam mají? a taky zda je tam možnost se převléknout do cvičícího... dík
    ZRK
    ZRK --- ---
    Dobrá, dobrá...sejdem se tam ve středu a domluvíme případně to další pondělí ;)
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ZRK: a já odpoledne taky rada :)
    HEST
    HEST --- ---
    ZRK: super díky za otestovani, mame to z domu kousek..me osobne by se hodilo spis neco dopoledniho..kdy bude ten starsi ve skolce..a mala nebude na zabiti-))) urcite to hlidani maji levne k tomu to je super!
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ZRK: něco na prsa tam nemaj ?:-D
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    matka tereza se taky hlásí!
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: ja do toho jdu! teď cvičení docela řeším, je pro mně hrozně těžké se namotivovat a začít. snažím se i doma ale mladej mi skáče po břichu a různě překáží takže to není úplně snadné.příští týden se mnou určitě počítej!
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Ja urcite pujdu!
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: jj, hlavně břicho a pánevní dno. To mi přišlo sympatický. Pak docela i zadek, ten potřebuju celoživotně zpevnit :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: ten je pro nás matky ideální - pánevní dno, páteř, vnitřní břišní svaly.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: Mají tam i bodystyling, ten následuje po pilátes. Neměla jsem už ale ani sílu se podívat, jak tohle vypadá. Já leta nesportovala, navíc teď ochablá po těch dvou porodech...no byl to takovej další porod trošku :D
    Neměla jsem tucha, co je pilátes. Zní to tak něžně jakoby a přitom je to takovej mordor... Ale byla sranda, docela fajn kolektiv.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam