• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: ten je pro nás matky ideální - pánevní dno, páteř, vnitřní břišní svaly.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: Mají tam i bodystyling, ten následuje po pilátes. Neměla jsem už ale ani sílu se podívat, jak tohle vypadá. Já leta nesportovala, navíc teď ochablá po těch dvou porodech...no byl to takovej další porod trošku :D
    Neměla jsem tucha, co je pilátes. Zní to tak něžně jakoby a přitom je to takovej mordor... Ale byla sranda, docela fajn kolektiv.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: já bych zájem měla do budoucnosti, po porodu a šestinedělí, pilátes je super.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Takže hlásím, že rodinné centrum Kostka ( http://www.rckostka.cz/ )v Dejvicích je fakt super! ;)
    Dnes jsem tam absolvovala pilates s hlídáním dětí a musím říct, že Maxovi se tam líbilo a já dostala do těla, že se až stydim, jak jsem umírala a hekala :))
    Zatím to mají takhle spojený s hlídáním jen středy 17-18hod, ale pokud se domluvíme tady hromadně, je možnost zařídit nám i jiný termín. Já bych ráda chodila pondělí středa, tak pokud se tu nějak seskládáme třeba...? Měla by některá zájem?

    tady moje telefonvideo jen tak pro ilustraci. Tam, co děti jezdí na odrážedlech se pak cvičí, hernu a jídelnu(výtvarnou místnost) poznáte. Je to tam pěkný, čistý, tak akorát, ceny imho taky fér...
    http://www.youtube.com/edit?ns=1&video_id=HWFHkYamZ6s&o=U

    Jo jinak poznámka - kočárek se nechává na chodbě, tak pokud tam půjdete, myslet na to...
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Vím, že moc brňáků tu není, ale kdyby přece: Budu s E. (3,5 roku) dnes cca od 15:00 v dětském centru Duhový ráj. Kdyby se chtěl někdo přidat, bude velmi vítám :-)
    PIPLA
    PIPLA --- ---
    WERCA23: jen bacha, je docela problém se dopoledne dostat na zastávce Nádraží Holešovice do autobusu 112 - vlezla jsem se až do třetího, a to jsem přišla jako 12. kočárek, takže s tím tak trochu psychicky počítejte.
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    LENIEUX: Super to bylo!
    PETATA
    PETATA --- ---
    LENIEUX: taky me prekvapilo, jak bylo prazdno a vyslo i krasne pocasi
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    WERCA23: My byly dnes, ukecaly jsme to i s detma na volno do 3 let. Malo lidi. Bylo to prijemne.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    WERCA23: jeee to je super vedet :) ale sla bych az to pristi pondeli
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Nejde někdo neska do zoo?
    Happy Mondays
    Každé listopadové pondělí mají vstup za korunu maminky s kočárky či dětmi na krosnách, v šátcích, apod.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    Spam: Dneska od 3 kdyby ste chtěli vyrazit...spousta her a workshopu pro děti, poslech písniček co bude pouštět Bonus a jídlo, sladkosti a pití pro dospělé a malé!
    Výtána jak batolata tak větší děti
    [ MAMATATA: Benefiční odpoledne proti anticiganismu / ostatniother / 3.11.2013 / CR - Praha ]
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    EVIANAIVE: zkus jim zavolat, ja vzdycky vsem volam, kdyz na netu neco nemaj.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jdem vikýře play, kdyby někdo.. .) 774 123 404, na desátou
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    EDNA_JEDNA: aha, já to už nerozklikávala, to je potom jiná sazba...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    TRISSIE: No jo, ale tihle chtej 12 za 3 dny v tejdnu a o prazdninach imho budou fungovat za dvojnasobek, nebo tak neco;)
    Nerikam, ze si nenajdou svy zajemce, jen rikam, ze jsem socka:D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    EDNA_JEDNA: no, 12 litrů za měsíc je v Praze poměrně běžná taxa na soukromou školku :-( takže 144 za rok, jen to hvízdne :-(
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    ZRK: ja jsem koukala na cenik a je to „jen“ 180 k za oba semestry - kazdopadne furt pro smrtelniky z jiny kasty;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: to vypada svele, omrknu!;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    HEST: tj, ale teda 280k za rok mi prijde fakt echt moc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam