• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    LBW
    LBW --- ---
    nahodne navstiveny Nudny Otec na Letne (ulice Dobrovskeho), vypada slibne
    maji jen fb stranku, co jsem dohledal https://www.facebook.com/nudnyotec
    PETATA
    PETATA --- ---
    KRISTY: To teda...

    Ale stejně je to spíš koutek k restauraci a nevím, jak by se tvářili na to, když by jsme se tam rozložily na půl dne
    Tak nechcete zajít někam jinam?
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    nezkousel jste nekdo toto?
    Rodinný klub Pohoda
    http://www.pohodavpohode.cz
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    KRISTY: No jestli je to tak, tak to maj vymyšlený teda dost kravsky:o( a já už chtěla jásat...
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    XMARGE: nechci plasit, taky me ten detskej koutek v tom Vinohradskym parlamentu uz zaujal, ale ptala jsem se pana vrchniho a ten mi rek, ze do prostor koutku (i toho prilehleho stolecku) se nesmi nosit ani piti, natoz jidlo, takze moznosti jsou dve -bud dat si neco u stolu a nechat dite samotne v tom odlehlem koutku (je zavreny dvermi a dolu po schodech od normalnich stolu), nebo tam sedet na sucho s ditetem, ale tomu pry musi predchazet konzumace u normalnich stolu. coz je teda imho dost blbej koncept.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MARKYSHA: Ano, hledání spokojeného dítěte, které je někde zalezlé je poněkud náročné... :-D Na druhou stranu řvoucí se najde hned... (Lenka se ztratila dvakrát a pokaždé nebyl problém ji najít... :-) Nahoru trefila, tobogan nechtěla a zpátky už nedokázala najít schody...). Ale nadšená byla maximálně...A já s ní...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    NIENNA: taky můžu potvrdit, akorát se mi Tonda v tom chacha boxu ztratil a my ho tam sháněli jak blbci a on se mezitím vytratil a jezdil si vesele v autíčku:)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Nejsem si jistá, jestli to tu už nezaznělo.....ale pro jistotu... V Nových Butovicích skončil Sloníkov a začal Hafíkov http://www.hafikov.cz/galerie-fotek ... Včera jsme tam byly a za mě bezvadné...Lepší než Sloníkov (věci, co mi na Sloníkovi přišli nedotažené, tak odstranili-vylepšili...)... Lenka byla nadšená...dostat ji domů byl docela zápřah... :-)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    PETATA: kdyztak muzem na turnusy:)))
    PETATA
    PETATA --- ---
    XMARGE: take pujdu rada vyzkouset, jen jestli neni ten stul pro 4 maly :)
    krom pondelku je mi to jedno
    tak se sletime? :)
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ja bych takes detma sla.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    HABRENKA: já nevím, jestli to s tebou riskovat:oD Měla jsem o tobě živej sen, že jsme byly s dětma někde venku, tobě rupla voda, začly kontrakce, tak jsem Bětku vzala k nám domů, tys jela do porodnice a když jsem se snažila obvolat tvoje příbuzenstvo, tak B nikdo nechtěl, tak jsem jí tu měla asi týden, než pustili z porodnice tebe:oDDDD

    Ale jsem skoro pro každou špatnost:o)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ANNAWA: A kdyby v terminu 31.1-5.2., rada se k necemu pridam.
    A muzem udelat burzu a vystavu chinois (sladky dezert, co prave frci v pecicim auditku) ;)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    XMARGE: právě. Plus moje dítě je tele, co mě chce mít v dohledu. Ale pro nějakou akci bych i byla.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    XMARGE: toz muzem zkusit nejakou rezervacku a pokus, tam jeste dojdu, to mame kousek ;-)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    HABRENKA: Je tam právě jeden stůl (šla jsem včera okolo, tak jsem tam začumovala:o)). Restaurace vypadá dobře a ten dětskej koutek dost nově. Blbý bude, když ten stůl u koutku bude obsazenej...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNAWA: XMARGE: a dle fotek je tam nejmene jeden stul a ohrada pro prtata... hm a jidlo taky nevypada marne, to bych si tam mohla jit jeste nekdy udelat radost s obedem a utahat dite pred spanim :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    ANNAWA: píšou v pondělí až pátek bez hlídání a o víkendu s hlídáním zadara. Plus se daj děti sledovat prej přes nějakou televizi...? Asi to někdy půjdeme vyzkoušet:o)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    XMARGE: taky mě zaujal! Byla jsem tam zatím jen na večeři, ale co jsem zkoumala, koutek je to nějaký hlídaný, tak nevím, zda tam jde dítě dít třeba během oběda jen tak a sedět a jíst opodál.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Já šla včera kolem Vinohradského parlamentu (Přímo na nám. míru v Praze) a co nevidím - dětský koutek. Ozkoušený to nemám, ale vypadá to slibně:o) Byla jsem tam jen na vánočním firemním večírku, raut měli chutnej:o)

    Dětský koutek
    http://www.vinohradskyparlament.cz/cz/detsky_koutek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam