• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    kdo tam byl, tak snad se Toruviel nebude zlobit ... tahle priserka byla moje a ta princezna od Toru

    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    no byli jsme tam snad do 14h, ale asi jsme se nepoznali :(
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Mám ruzovozeleny nositko, sedej svetr, tetování na kozach asi nejrozpoznatelnejsi znak;) a kocar; jsme na vaclavaku a jdem
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    asi pujdu se satkem, jak vas pripadne poznam?
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Tak my jsme seted vyprdelili, tož jedem do tech riegru na hřiště za zahradkama
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: vydrž, brzo bude stačit jednoho prdnout do kočáru,druhou za ruku a jde se, žádný oblíkání;) ženský na hřišti? No záleží na štěstí, když jsou normální, pokecám, když ne, tak se stáhnu k Tondovi. Žádnou kamarádku jsem si tam nenašla.Ale to je to samý se psem. Muž si tyká s půlkou Vokovic, já holt nejsem družný tip.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARKYSHA: ja se nebojim... ja jsem silene lina :-D... akorat jen s betkou jsem byla schopna dojet kamkoli, ted trva, nez se vyprdelime a jeste navic nekam "sami", nejak mne to nebavi :-(, ale musim se to naucit no... mati rika, ze si treba najdu zname na hristi a ja nevim, jestli mne nedesi i to :-D

    kazdopadne Praha 2 u nas plati... akorat kocarek a cert :-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    takovejch moznosti, a bude jeste nekdo nekde po poledni? Mam v planu tak za hodku vyrazit prave pro neco na Vinohrady, takze Riegrace, Grobovka, vsecko na ceste...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: já ze začátku měla taky strach jít s Alenkou i s Tondou sama, ale překvapivě je hodnější než když jdu jen s ním:)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    Jeste me napada dalsi velke, pekne a dostupne hriste je kousicek od Nam. Jiriho z Podebrad, P2, oplocene, s WC, pro vetsi i mensi deti (loni tam byla nafouknuta obrmatrace na skakani, napriklad), je v bloku mezi ulicemi Slezska, Kladska, Korunni, U Vodarny- odtud je vstup. Shora tam stavi tram 10 a 16, jinak metro A, jezdici schody vedou nahoru ke kostelu na namesti.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    riegrak je plny, ale je velky, tak se to tam vetsinou da, v grebovce jsou dve hriste, taky jsem tam jeste nezazila, ze by se to "nedalo", ale nemam zkusenosti s prime-time v sezone... pak je jeste super hriste na slovenske, to je kousek od jana masaryka, tam jsme ted i na podzim chodili nejvic, je male, oplocene, prehledne... kazdopadne "tu" kazdou dusi vitam (az budou decka zdrava), jsem nejak silene neschopna se s nima dokopat ven "sama"...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: ja tam byla zatim jen jednou a teda vubec netusim jak jsme se tam dostaly :D jen ze to bylo stale do kopce a malem me to zabilo, ok na 11 jsem si nasla tramvaj na IP, maximalne se zdrzim v nejakem prijemnem fastfoodu na neco maleho k svacine :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: tak se muzeme domluvit ze se potkame v tech 11 na Ip, jestli vis cestu do riegracu tak se to tim dost usnadni :)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Tak dame ty riegrace, at to nekomplikujem; budem vyrazet zrejme už dopoledne
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak na folimance byva nacpano az odpoledne, takhle kolem poledniho tam je prazdneji a nedaleko jsou i zachody i restauracka
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    EDNA_JEDNA: Jo, to v Riegrových sadech asi dneska bude mraky lidí, ale zase jsou tam pro děti super klouzačky a pro matky nedaleké občerstvení. Ty myslíš asi to hřiště v Havlíčkových sadech? To je taky ok, ale nechodim tam, nevim, kolik se tam dá očekávat lidí (dneska stejně asi vylezou ven úplně všichni). Tak já taky určitě někam půjdu odpoledne, když se nedmluví jinak, tak budu v Riegr.sadech asi od 14h
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Riegrace klidne, nebo je o něco dál ještě hřiště, který bývalo prej celkem prázdný, jen nevím název parku - zastávka jedna nad mirakem, Masaryka a pak ulici myslím rybickova dolů; riegry jsou fer, ale bojim se, že tam bude prdyliarda lidi
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE:
    EDNA_JEDNA:
    SEBIEN:
    tak jak teda ? kdo kde a kam ? dneska se urcite nekam s tou nasi priserkou musi tak at naplanuju cestu :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SUCUBIS: Můžu vyzvednout kdekoliv, třeba před tou tržnicí, nebo na Jiřáku.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    TORUVIEL: sry mapy.cz me je ukazaly v lounech :D kazdopadne zustava ze by si me nekdo musel nekde najit, tohle nemam sanci najit sama, dostanu se max 11 k vinohradsky trznici a tam uz se stratim :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam