• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    PETATA
    PETATA --- ---
    Pro mě je kulaťák taky hodně z ruky, uvítala bych třeba něco kolem Palackého nám, Andělu nebo Vyšehradu
    Tento týden ani příští to nezvládám, ale pak už budu ok a ráda se přidám
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: ja bych ho i byvala nechala at si tam stravi treba dopoledne - byt pobliz neco na sezeni a nebolet me bricho :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: tak ho zvykej, jeste na to chvili mas... Na lidi kasli, ti si na tobe najdou vzdycky neco a rvouci dite na zemi, nez pochopi, ze tudy cesta nevede a vstane, jeste na spinu ani nic jinyho neumrelo. Ja jsem takhle jednou nechala lezet Maxe i v kaluzi uprostred chodniku. Byl v gumovym, tak co... Navic ja s pupkem. Kolemjdouci teda koukali divne a jedna babca i prudila, ale dite bylo suchy a po chvili rochneni se ho to prestalo bavit spis, nez kdybych se ho snazila zvedat. To by mi tehda nakopal:)
    No je mi jasny, ze kazdy dite to ma jinak, ale preju ti, aby se T co nejdriv srovnal, at se z toho pak nezblaznis;)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: on je v pohode chodici s tchyni, u me na to neni zvyklej tak za chvilku zacne prudit a hlavne odmita za ruku, je desne svehlavej
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: blbý je, že takhle velký dítě většinou potřebuješ někam usadit právě ve chvíli, kdy je nespolupracující :-(
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: bude mit kolem 2,5r (za 3 tydny ma narozky)
    ZRK: pristi tyden ma cely prset co jsem koukala a i tak, pro me je kulatak desne z ruky :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    TRISSIE: no to ja prave za Sucu doufam, ze tou dobou uz bude spolupracujici. A i sam chodici a sedne si jen obcas, na odpocinuti noham a zas pujde. Ale nevim, kolik mu tou dobou bude a jak dobre chodi. Maxos zvlada uz chodit bez kocaru uplne treba. Ale stejne porad sem tam taham dvoj, pze nemam moc nervy s nim cestovat pesky treba do parku nebo na vzdalenejsi hriste. To ho nalozim a vypustim az v klidu tam
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: no ono to na chvilku jde, do večerky na roh tak dojedeme, ale na moc dlouho, nebo s nespolupracujícím dítětem, to fakt není.
    ZRK
    ZRK --- ---
    A jinak se vas tedy moc nehlasi, ja muzu v podstate najisto jen ctvrtky. Tak nedomluvime tedy bazarkovy slet az na ten pristi? Akorat nevim, co pocasi...to asi neobjednam takhle predem:)
    TRISSIE: aha, no ja to vyzkouseny nemam, ale oni vypadali naprosto bez problemu...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: no, zas tak úplně OK to není.
    Když jsou tam korbičky, tak se na liště sedět nedá (dá se na ní ale dobře stát a držet se korbiček), a když už je sporťák, tak nejde moc kombinovat nánožník se sedícím dítětem (klouže) a relativně brzo začnou dvojčata skopávat toho sedícího.
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: tyo... :) tak gratuluju. A hodne sil a pevny nervy preju;)
    Hele imho se T jeste dost zmeni, nez a az se narodi. Max ze zacatku absolutne nespolupracoval, chodil zasadne jinym smerem nez ja a za ruku bo ksiry vriskal. Pak mi sam ruku zacal sem tam nabizet a dneska si me hlida jak maly stene. Obcas je az otravnej. Obcas dost:)
    Jinak jsem videla pani s easywalkrem, v nem dvojcata a starsi sedel vpredu na te liste. Imho naprosto ok. Kolik mu bude, az se narodi?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: jj, jednovajecky :) uz aby byly venku a ja v klidu
    kocarek urcite jen pro 2 deti, se nejak nakombinuje a mati uz vyhrozuje ze k nam bude chodit jako do prace :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    Ha, mi uniklo, Sucu ceka dvojcatka? :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    u nas s tim jezdi jedna pani, fakt je to kocarek pro tri deti, dve dole a jedno nahore, to je hrozny tank :) do MHD nema sanci...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: to uz mam vymyslene, jedno do kocarku priserou a druhe do satku :) nebo jestli to budou jo drobecce tak se vejdou ze zacatku do jedne korbicky, jako urcite cestovani tramvaji by byl jinak dost peklo
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS: ale tak ty budes mit deti za pul roku... a to uz muze byt desetkrat vsechno jinak, navic sourozenecky pro dvojcata a tobiase? bez urazky, ale to se poseres, jestli to vubec existuje, tak si to neumim predstavit a to nejsem zadna souchotinka... to bych zvazila byt tebou jeste...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: uz jen kvuli tomu cestovani tramvaji budu mit sourozenecky kocarek, si neumim predstavit jak ho honim po tramvaji a za zady mimca, to je moje nocni mura, on jak jde s tchyni tak nevim jak to dela ze z nej neni silena
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZU_22: budeme je muset seznamit, treba se budou sobe navzajem smat :D... kazdopadne u nas se zacaly kratky trasy, dva bloky a zpet... pokusne... obcas to bylo o nervy, kdyz bylo hezky a byl cas, tak jsem sla, kam chtela ona, to ji bavilo, objevovat, tak postupne nachodila vic a vic... obcas se vztekla a i tyden pred porodem jsem ji nesla pres rameno a premyslela, jestli ji nemam nekam zahodit... ted uz je ve fazi, ze nechce, ale vetsinou jde, da se domluvit. nekdy ne a je to test trpelivosti, taky se toho porad desim, chce to vychytat, aby nebyla moc unavena a bylo to zajimavy, ale zaroven se proste musi ucit, ze ted se jde tam a neda se nic delat... uz se mnou byla jednou tramvaji, ja s kocarem a Al za ruku a byl to adrenalin, ale proslo to...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    neco musi byt ve vzduchu, ta moje prisera se taky meni v pekne hysterickou obludu, zrovna vcera pro pobaveni vsech v okoli vytrel na krizovatce a pak jeste velice dlouho bavil sousedy v baraku svym hlasovym fondem
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    HABRENKA: no ja mam doma vzteklinu velkou, cili proto se ptam i tebe :) navic si rada hovi a je lina, ona by to stopro usla, uplne jasne, ale je to mrska a ja nemam silu na to jit s rvoucim valejicicm se ditetem vedle sebe no, hlavne ona neni ten typ co rve chvili a pak jde, to ona fakt ne...:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam