• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    Nebudete tam i odpoledne? Dopoledne nedam :|
    IORETH
    IORETH --- ---
    Díky :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: předtím byl OK, ale asi vypršela funkčnost odkazu.

    Jinak je to tam, co loni?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    IORETH: je to zvláštní, z toho příspěvku to rozkliknout jde, ze záhlaví ne

    já bych se jinak taky asi pokusila, ale na prodej nemám nic, zatím pořád předpokládám, že jsem s jednou pidižvínou neskončila :) ale ráda vás kdyžtak uvidím a kdyby někdo měl nějaké 92-98 holčičí, tak se určitě mrknu :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Sakra, vždyť jsem to kopírovala, nechápu...
    Zadejte si Generála Píky 2 - je to to tam ve vnitrobloku.
    IORETH
    IORETH --- ---
    nefunguje ten link na mapu místa konání... error 404...
    IORETH
    IORETH --- ---
    Vypadá to, že budeme v Praze a asi se přidáme. Nejspíš jen tak vyběhat, ale pokud by měl někdo hezké triko s dinosaurem pro čtyřletého kluka, bude ten čtyřletý kluk unešen :-).
    (dorazíme ale nejspíš jenom s mladou, starší bude ve školce, doufám.)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Hehe, tak jsem dosmolila tu anketu :) No samozřejmě mám i spoustu unisex hadříků, ale už to předělávat nebudu. Je to tak jakoby orientační. A co se tepláků a takovejch pár věcí po sestřiným bratrovi týče, tam mám určo i kolem tý vel. 92, prostě vezmu co tu mám... :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    My se taky možná objevíme, jestli najdu nějaké nepotřebné/přebytečné oblečení, tak i něco málo přivezu (92-98).
    ZRK
    ZRK --- ---
    Neni problem udelat tedy neco i za dejme tomu tri tydny jinde. Jen to uz by asi vyber nebyl na me (je potreba to tam znat kvuli lidem, vhodnosti mista a tak) a nepotahnu se s bazarkem, to vezmu max par kousku. Kdezto sem toho muzu vzit hromadu...

    Tak ja nechavam tedy tento ctvrtek dopoledne, ma byt krasne, kdo chce, prijde. Jen teda az se dostanu na normalni pc, udelam asi nejakou anketku, at s v tom neztracim, vim kdo prijde a o co by pripadne mel zajem nebo by mohl donest.
    PETATA
    PETATA --- ---
    Pro mě je kulaťák taky hodně z ruky, uvítala bych třeba něco kolem Palackého nám, Andělu nebo Vyšehradu
    Tento týden ani příští to nezvládám, ale pak už budu ok a ráda se přidám
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: ja bych ho i byvala nechala at si tam stravi treba dopoledne - byt pobliz neco na sezeni a nebolet me bricho :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    SUCUBIS: tak ho zvykej, jeste na to chvili mas... Na lidi kasli, ti si na tobe najdou vzdycky neco a rvouci dite na zemi, nez pochopi, ze tudy cesta nevede a vstane, jeste na spinu ani nic jinyho neumrelo. Ja jsem takhle jednou nechala lezet Maxe i v kaluzi uprostred chodniku. Byl v gumovym, tak co... Navic ja s pupkem. Kolemjdouci teda koukali divne a jedna babca i prudila, ale dite bylo suchy a po chvili rochneni se ho to prestalo bavit spis, nez kdybych se ho snazila zvedat. To by mi tehda nakopal:)
    No je mi jasny, ze kazdy dite to ma jinak, ale preju ti, aby se T co nejdriv srovnal, at se z toho pak nezblaznis;)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: on je v pohode chodici s tchyni, u me na to neni zvyklej tak za chvilku zacne prudit a hlavne odmita za ruku, je desne svehlavej
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: blbý je, že takhle velký dítě většinou potřebuješ někam usadit právě ve chvíli, kdy je nespolupracující :-(
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: bude mit kolem 2,5r (za 3 tydny ma narozky)
    ZRK: pristi tyden ma cely prset co jsem koukala a i tak, pro me je kulatak desne z ruky :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    TRISSIE: no to ja prave za Sucu doufam, ze tou dobou uz bude spolupracujici. A i sam chodici a sedne si jen obcas, na odpocinuti noham a zas pujde. Ale nevim, kolik mu tou dobou bude a jak dobre chodi. Maxos zvlada uz chodit bez kocaru uplne treba. Ale stejne porad sem tam taham dvoj, pze nemam moc nervy s nim cestovat pesky treba do parku nebo na vzdalenejsi hriste. To ho nalozim a vypustim az v klidu tam
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: no ono to na chvilku jde, do večerky na roh tak dojedeme, ale na moc dlouho, nebo s nespolupracujícím dítětem, to fakt není.
    ZRK
    ZRK --- ---
    A jinak se vas tedy moc nehlasi, ja muzu v podstate najisto jen ctvrtky. Tak nedomluvime tedy bazarkovy slet az na ten pristi? Akorat nevim, co pocasi...to asi neobjednam takhle predem:)
    TRISSIE: aha, no ja to vyzkouseny nemam, ale oni vypadali naprosto bez problemu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam