• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    QUANTI: diky! Recept od xmarge;)

    Pradobroty: Koka sušenky
    http://pradobroty.blogspot.cz/2014/03/koka-susenky.html
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    EDNA_JEDNA: sušenky byly boží :) ráda jsem vás všechny poznala, bylo to super!
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak dámy děkuju za účast, bylo to fajn, těším se na repete ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak my to zjevne nestihame, ale aspon mam zdravy, jen obcas se dusici miminko... tak odpoledne na veletrhu treba do nekoho vrazim :-)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Ja myslim ze kolem 11 bychom tam mohli byt;) aji se susenkama;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    EVIANAIVE: My dorazíme tak po té deváté.
    Kluci maj teda nějakou rýmičku, ale Max zadní, tak jen chrastí a Sam klasickou vodovou, žádnou zelenou, tak snad nebude vadit. Tohleto horkostudený počasí holt vybírá svou daň, asi mi je ofouklo...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Ja sem upekla susenky a hadry brat zatim nebudu, prijdem, jestli v noci daji deti chvilku pospat, jsem ve slusnym zombie modu
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ok, tak za nas podle toho, kdy vypadneme z orl... pripadne bohuzel holt priste, pripadne odpol na veletrhu, neda se svitit :-(, skoda
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já se odhlašuju, bohužel, mám další ATB. Ale mam hromadu věcí na bazárek.
    ZRK
    ZRK --- ---
    No to už ne, když už se i přihlásilo tolik lidí. Zítra má být krásně, už jsem se zařídila na bazárek a pak jdu na veletrh. Není problém zopakovat to kdykoli později a jinde...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    a neprelozime to tedy? my bychom dorazili po doktorovi a jak betka chodi bez kocaru a odpol mame program, tak by to bylo jen na chvili :-(
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    hm, tak změna plánu, musím k doktorovi:o( takže nedorazíme... mrzí mě to, už jsem se natěšila:o(
    ZRK
    ZRK --- ---
    XMARGE: samozřejmě, že ne ;)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Tak my bychom asi snad taky dorazili:o)) Jen na bazar nic nedotáhnu, ale to snad neva:o)
    ADD
    ADD --- ---
    Kdyžtak dejte vědět, pokud byste tam někdo šel měnit zvířátka - ať už dopoledne nebo odpoledne. Díky.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak za nas nejspis jen dopoledne a to tak kolem pul 11, musim s malym na orl a jindy nez v pul 10 nemaj volno a to jeste pujdu s manducou a betkou, to bude masakr, ale asi doma rychle prehodim malyho do kocarku a muzem...
    ADD
    ADD --- ---
    Pokud by se dělala ještě odpolední verze a probíhala na ní výměna alberťáckých zvířátek, tak bych se stavila. :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    My dopoledne taky nemůžeme... a odpoledne je s otazníkem.... :-(
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    tak jsem chtěla napsat, že bychom dorazili (za předpokladu, že mě přejde nachlazení a u dětí se nerozejde), ovšem kalendář tvrdí, že mezi 8-10 tu má být opravář na troubu. Uvidíme, v kolik opravdu dorazí a v kolik vypadne a podle toho bychom třeba to ještě stihli...
    pokud stihnu probrat krabice, přivezla bych něco holčičího v malých velikostech...
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    Nebudete tam i odpoledne? Dopoledne nedam :|
    IORETH
    IORETH --- ---
    Díky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam