• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    Zdravim vsechny maminky i prcky:), priste se k vam taky pridame:), ale mame zatim jen 3 tydny, tak jsem to nechtela moc hrotit... a taky nas zkolila (resp.maminku) takova silena unava, ze tentokrat i kazdodenni prochazku vymenila za "spanek":D
    IORETH
    IORETH --- ---
    EVIANAIVE: Když tak nad tím přemýšlím, tak imho zapomněl, žes mu to říkala a prostě se polekal... Když jsem mu řekla, že sis jenom odskočila, viditelně se mu ulevilo a za minutu už jsi byla zpátky.
    MAYNKA
    MAYNKA --- ---
    ahoj dámy tak tu máte pár cvaků z dnešního pěkného dopoledne
    http://maynkawork.rajce.idnes.cz/nyx_sraz_dejvice_vse/ :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Děkuji za příjemné dopoledne, které bylo dokonce tak příjemné, že jsem málem nestihla vyzvednout staršího syna ze školky (a děkuji dobré duši, která mi opatruje tašku, kterou jsem při tom střeleckém startu zapomněla) :-)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    QUANTI: diky! Recept od xmarge;)

    Pradobroty: Koka sušenky
    http://pradobroty.blogspot.cz/2014/03/koka-susenky.html
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ahoj damy, omlouvam se, dcera naobvykle dlouho vyspavala a kdyz bychom tam dorazily, musely bychom pomalu zpet pro starsi do skolky...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    EDNA_JEDNA: sušenky byly boží :) ráda jsem vás všechny poznala, bylo to super!
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak dámy děkuju za účast, bylo to fajn, těším se na repete ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak my to zjevne nestihame, ale aspon mam zdravy, jen obcas se dusici miminko... tak odpoledne na veletrhu treba do nekoho vrazim :-)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Ja myslim ze kolem 11 bychom tam mohli byt;) aji se susenkama;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    EVIANAIVE: My dorazíme tak po té deváté.
    Kluci maj teda nějakou rýmičku, ale Max zadní, tak jen chrastí a Sam klasickou vodovou, žádnou zelenou, tak snad nebude vadit. Tohleto horkostudený počasí holt vybírá svou daň, asi mi je ofouklo...
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Ja sem upekla susenky a hadry brat zatim nebudu, prijdem, jestli v noci daji deti chvilku pospat, jsem ve slusnym zombie modu
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ok, tak za nas podle toho, kdy vypadneme z orl... pripadne bohuzel holt priste, pripadne odpol na veletrhu, neda se svitit :-(, skoda
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já se odhlašuju, bohužel, mám další ATB. Ale mam hromadu věcí na bazárek.
    ZRK
    ZRK --- ---
    No to už ne, když už se i přihlásilo tolik lidí. Zítra má být krásně, už jsem se zařídila na bazárek a pak jdu na veletrh. Není problém zopakovat to kdykoli později a jinde...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    a neprelozime to tedy? my bychom dorazili po doktorovi a jak betka chodi bez kocaru a odpol mame program, tak by to bylo jen na chvili :-(
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    hm, tak změna plánu, musím k doktorovi:o( takže nedorazíme... mrzí mě to, už jsem se natěšila:o(
    ZRK
    ZRK --- ---
    XMARGE: samozřejmě, že ne ;)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Tak my bychom asi snad taky dorazili:o)) Jen na bazar nic nedotáhnu, ale to snad neva:o)
    ADD
    ADD --- ---
    Kdyžtak dejte vědět, pokud byste tam někdo šel měnit zvířátka - ať už dopoledne nebo odpoledne. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam