• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: já si teda ty cíle někdy dost komplikovaně vymýšlím :), někdy to byly "cíle" typu "jdu zkusit, jestli se tahle cesta dá projít s kočárem" (když jsem šla se šátkem), ale okolí už mám takhle prolezlý, teď asi přijdou na řadu slavné pražské vily :). Ale naštěstí teď s kamarádkama dodržujeme jeden až dva pravidelné kočárkové výlety týdně, aspoň jednou vyrážím na nějaký nákup nebo podobnou pochůzku a občas mě vytáhne na vycházku babička, takže jsem venku skutečně skoro každý den aspoň chvilku, ale někdy o dá teda zabrat...:)

    (btw. včera jsme ověřily, že se dá s kočárem projít z Troje na Palmovku podél řeky (a šly jsme většinu cesty po té stezce hned u vody, ne po značený cyklostezce), hezká vycházka :).
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: muze byt, aspon prevezmeme kyblicek :) jen musim vic posedavat ze me tvrdne brich

    jak nemam presne dany cil tak ven ani nelezu, jsem nervni kdybych mela jen tak bezcilne brouzdat, to je mrhanim sil
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    HABRENKA: taky potrebuju spolecnost nebo ucel, jinak se ven hur nutim, zaroven kdyz jdu ven, hned je to veselejsi. Do Grobovky se taky rada pridam.
    ZRK
    ZRK --- ---
    GILLIATT: Nástěnku se budu snažit zaktualizovat během víkendu, koukám, už jsem na to prděla dost dlouho...
    Ale doplň mi, prosím, lokalitu bydliště. Vzhledem k tomu, že mám nástěnku řešenou docela nešťastně (na jiný způsob jsem nepřišla), nemůžu každého vypisovat ve více lokalitách. Pouze v té, ve které se pohybuje nejčastěji a zbytek si případně domluví tady nebo v poště, že dokáže po Praze dojet třeba taky jinam ;)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    "Nástěnka, GILLIATT, Hl. město Praha, Praha 2, 3, 10, Filip 4/2013"
    Dámy, také se přidávám do klubu přátelských rodičů.

    HABRENKA: Já se klidně přidám, to jsou přesně moje lokality:)
    IORETH
    IORETH --- ---
    EDNA_JEDNA: jj, už jsme domluvený :)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ZRK: to jsi napsala hezky:), no az malej bude o chlup vetsi a ja se srovnam ze sestinedeli, budem venku asi porad, co doma vid?:)), az budu mit konika zpatky v Praze, muzem si udelat vylet za konickama a Maxika klidne uz i lehce povozit (kamaradka ma 3 poniky), idealni na vozeni prcku.., ten muj kun je taky v poho, ale vhodnejsi spis pro vetsi
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    IORETH: tašku má hodna haneka, dluzis ji drink;)

    Jo a ještě mám neci chrastítka, viz foto



    ZRK
    ZRK --- ---
    MIKEYLA: Neboj, brzy budem opakovat ;) A bazárkově to nakonec stejně moc nevypadalo, věci jsem tam táhla jen já.

    Ale slet to byl pěknej. S těma dětma se stejně musí ven, tak proč si to takhle nezpříjemnit hromadnou nyxí seznamovačkou :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak to zkratme, kdy kde priste ;-)?
    p.s. uvitam obcasnou spolecnost na hriste nebo pomalejsi prochazku kolem nam. Miru (riegrak, vodarna, slovenska, groebovka...), dopo nebo odpo... mam nejaky blok se vykopavat sama, deti jsou uz relativne zdrave (velka je, malej pry bude jeste tak rok chrochtat a pak se to snad srovna, no fear!)
    HANEKA
    HANEKA --- ---
    uz se tesim na dalsi sraz :o) a zitra zkusim upect ty susenky
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Pokud tam budeš i Ty, přeci jen je to jednodušší s nějakou známou tváří ;)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    my se taky rady pridame, ale vcera uz jsem mela neco domluveno :-\
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: no já se poprvé odhodlala až skoro v šestnácti měsících, takže to dáš určitě dřív ;))
    REONA
    REONA --- ---
    Holky vy máte tak krásný děti :) Taky se s radostí přidám na nějakou další akci, až budu mít pocit, že to s malou zvládneme :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    EVIANAIVE: já byla kousek dál shodou okolností, fakt to byl mžik, ale chápu :))
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MAYNKA: teda o to víc mě mrzí, že jsme nakonec nemohli:o/ snad příště..
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    EVIANAIVE: to je tak vždycky, stejně jako s těma bábovkama - zrovna když ho nevezmeš, tak si toho všimne... za chvíli o ničem nevěděl :)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    Zdravim vsechny maminky i prcky:), priste se k vam taky pridame:), ale mame zatim jen 3 tydny, tak jsem to nechtela moc hrotit... a taky nas zkolila (resp.maminku) takova silena unava, ze tentokrat i kazdodenni prochazku vymenila za "spanek":D
    IORETH
    IORETH --- ---
    EVIANAIVE: Když tak nad tím přemýšlím, tak imho zapomněl, žes mu to říkala a prostě se polekal... Když jsem mu řekla, že sis jenom odskočila, viditelně se mu ulevilo a za minutu už jsi byla zpátky.
    MAYNKA
    MAYNKA --- ---
    ahoj dámy tak tu máte pár cvaků z dnešního pěkného dopoledne
    http://maynkawork.rajce.idnes.cz/nyx_sraz_dejvice_vse/ :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam