• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    PETATA
    PETATA --- ---
    ZU_22: jsou tam dva stolecky po 2 zidlich (nekdy si je rezervuju dopredu)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZU_22: je tam stolecek pro 2

    nekdo neco nekam dneska ?
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    PETATA: a jeste se zeptam, je u toho detskeho koutku kde si sednout jako stul pro nas se zidlema?:) jinak by mi Matylda rozhodne zdrhala, kdyz bych ja sedela nekde jinde...:)
    PETATA
    PETATA --- ---
    ZU_22: ja tam chodim rada, je to sice mensi (proste detsky koutek v kavarne), ale ciste, upravene, hracek, knizek, atd dostatek a moje dite nezdrha :) takze blizkost kuchyne nevadi (a vetsinou maji stejne zavrene dvere)
    kava dobra, vyber sladkych zakusku i slaneho, nove polevka, ceny opravdu fajn
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak, moji milí... Zapište si do kalendáře příští neděli - opět máme možnost se utkat ve sportovní rychlochůzi s kočárkem. Doufám, že se sejdem v hojném počtu ;)
    Závody kočárků 2014, 3. ročník po celé ČR
    https://www.youtube.com/watch?v=iv_I6W54xmQ
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    XMARGE: nj, tam jsem vlastne byla, ta moje prisera brala vecne drahu, tu do kuchyne co je hned u toho koutku, ale nejcasteji do chladaku s balenyma vodama a to byl chodec teprve kratce :D
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    ZU_22: je to celkem maličký - asi 3x3m, je tam koberec a nějaký hračky. Není to "oplocené", takže dítě z toho zdrhne. Každopádně mě se tam líbilo a dítě si tam určitě vyhraje. Ceny mají velmi příznivé a zákusky moc dobré:o)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nástěnka aktualizována, kdyby někdo narazil i tak na neaktuální nebo naopak chybějící údaj, necht neváhá upozornit ;)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    ahoj, nevite nahodou jak vypada ten detsky koutek v Ta Kavarna v Podoli? na webu jsem ve fotkach i na kamere nenasla...
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ZRK: nastenka pekna:), hodne prace jsi s ni mela poslys:), jnak taky urcite prosime o pridani, MIKEYLA, Praha 6-Dejvice, Vitek 3/2014 :)))
    ZRK
    ZRK --- ---
    GLOBALISTA: to je moje a Maynky kamarádka. Na nyxu je jako Shivashanti, ale asi sem nemá moc čas chodit :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    A ještě tedy poprosím o přidání na nástěnku
    GLOBALISTA, Praha 6 - Dejvice, Matouš 6/2013
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    PETATA: Ten vlevo je můj Matouš :) Vpravo Kryštof a Oskar od ???

    Jinak jsem moc ráda, že jsem využila příležitost poznat nějaká nyxí id a jejich děti naživo. Sice moc nevím, která jste která, ale to se jistě poddá. Těším se na další sraz.
    PETATA
    PETATA --- ---
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: jee, cipak jsou to dvojcatka v tom fesackem kocarku ? (ta osubka hned vedle fotku mozna dostatecne neoceni, vzhledem k choulostive situaci) :)
    kdyz to bude priste nekde v dostupne casti mesta, urcite se radi pridame
    MADE
    MADE --- ---
    Taky se příště ráda zúčastním - nejen abych zjistila, jaké známé nicky se skrývají za neznámými tvářemi:) Včera jsem byla mimo prahu, tak snad to příště vyjde...
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    tak druhý pokus
    "Nástěnka, GILLIATT, Praha 3 - Žižkov, Filip, 4/2013"
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Nástěnka aktualizace o Alenka 11/2013
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: taky mám chrochtalku:)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: moje taky leporela milovala od útlého věku, ale ty první dopadly dost bledě :))
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: se teď taky divím, že mi dneska průběžně nějak pospává, ale taky jsme nebyly venku, takže tu svoji kočárkovou dávku spánku holt musí někde dohnat :)
    (Teda, byly jsme, na nákupu, se šátkem, chvilku spala, ale zjevně to nebylo ono. A taky ji dneska "drtím" leporelama, co jsem vyzvedla na poště, jsem překvapená, že ji to zaujalo :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam