• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: jo, kdybych to tak mohla udelat... taky trochu zombicim, takze radsi budu chodit venku, nez doma furt zvedat, nosit, bavit, mluvit... a bohuzel, kdyz uz uvozim, nemam kam kocar odstavit :-(
    (ale treba to vcera nebyl zub, jenom blba nalada a dneska uz to bude lepsi...)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: člověče, za normálních okolností bych se toho chytla, ale dneska jsem jak zombík a vidím to tak, že uvozím kolem bloku, odstavím kočár v předsíni a půjdu spát...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    nahodou nekdo dneska na kocarkovou vychazku? kamkoli, hlavne ven!
    MONI
    MONI --- ---
    SEVERINE: Národní muzeum nová budova má v pondělí normálně otevřeno a je tam i pěknej dětskej koutek - místnost s gaučem a spoustou hraček.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    BLANCHE1: Brum bambule je skoro cestou ze školky, díky moc za tip!!

    SINSEMILLA: knihovna je fajn (a jestli myslíš tu u anděla, tak ta je hezká), ale oni sou dost divoký - a vydrželi by tam v klidu chvilku, pak by to byl horor

    díky za tipy na venkovní atrakce, hlavák je tuším v oblibě, a ona je mimopražská a nutit ji nějak nejednoduše cestovat není dobrej nápad - bojí se jezdících schodů s dětma (ideálně by je měla v dvojkočáře) apod.

    klidně - kdyby byly další nápady, ideálně spíš na vnotřní atrakce (ono často pršívá) - sem s nima!
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SEVERINE: Co knihovna, jestli maji radi knizky? Treba na praze 5 na nameti 14. rijna maji otevreno i v pondeli. Ted uz se da byt i venku, treba hroste na hlavnim nadrazi je fakt super (necekala bych to, ale je oplocene, hlidane, se zachodem, pitky a kryty na piskoviste, kdyz moc sviti slunce a je tam hodne prolejzacek a nikam neutecou)
    LBW
    LBW --- ---
    AMOPRA: hezky to bylo
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    SEVERINE: Naše jedna babička si oblíbila Koalu (Koala Cafe - http://koalacafe.cz/) - tam je to velké co do prostoru, pro menší děti jsou prolejzačky, balonky, klouzačky, větší děti tak porůznu - krom prolejzaček tam mají třeba dráhu s motorkama a minikárama. Znám tam ale cestu jen autem, nevím, zda je to dosažitelné MHD. Další oblíbená je Brum Bambule (tam jsem ale nikdy nebyla). Nebo Malešický park a Gutovka, když bude počasí přát, zábava od tak 2 do 10ti let odhaduju.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Mám dotaz na ty, co mají to štěstí, že jim někdo hlídá děti - kam byste v Prase vyslaly babičku (chlapci už jí fyzicky předběhli) s dvěma testosteronem nabitejma klukama (5 a 3 roky)? Zoo už maj nakoukaný, babi hlídá v pondělí a to sou muzea zavřený, Kbely znaj - ale není snadný se tam dostat .. Lefík bejval super - není někde něco podobně invenčního? klidně beru i recenze na různý hrací centra (Kulíškov v Kotvě je oblíbenej, ale okoukanej) díky moc!
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Nejde někdo dnes na Fashion Market?
    LBW
    LBW --- ---
    AMOPRA: skvely tip, my pujdem .)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo dneska na venceni ? vzala bych piknik deku :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    [ Alternative parents gallery ]

    ///Konec reklamy/// :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    EVIANAIVE: no my tam byli ve dvou letech. Ale Sloníkov byl super, mně se taky líbil víc.
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    KAVÁRNA KLUBU CROSS - V sobotu vemte prcky a vyražte na poslední dětské divadlo před letní divadelná pauzou... Bude se hrát Ošklivé kačátko, začínáme ve 14:30 a vstup je zdarma...


    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    EVIANAIVE: když jsme tam byli posledně, tak tam byl obrovský chacha box s klouzačkami, to už tam není? My jsme tam byli celkem spokojení
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Na příštím případném bazárku můžu nabídnout toto https://plus.google.com/.../109060196523671434278/albums/6003571799311743361?authkey=CM3YkP7ik7aT7AE
    Pokud by měl někdo o něco zájem, napiště, dám vám to stranou.
    ZRK
    ZRK --- ---
    TACHIBANA_UKYO: :) Hehe, tohle je předloňský závod, z letoška mám: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/.../t1.0-9/10250282_827981917230233_6226309693919873076_n.jpg
    a byla jsem třetí, uf :)
    Nějaký slevenky, dárky od Nestlé - převážně snídaňový lupínky, tyčinky, dětské kaše a Caro nápoj, balík pampersek a tak. Rozhodně to k tomu skorovítězství bylo jako taková třešinka na dortu. Hrozně ráda vyhrávám, ať jde o cokoli. Takže pro mě to byl fakt super den, škoda, že nedorazilo nakonec moc známých, ač se každý kasal... :)
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    ZRK: parada, tak uz vim, co mi to rusilo odpoledni veget , kdyz deti odesly ven :-]

    vyhrali jste aspon nakou presnidavku?

    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    MARKYSHA:dostupnost z Vokovic, budeme mít dohromady 8 dětí ve věku od 4 měsíce, rok, dva, tři,6,7. Mělo být polojasno a náš byt jim asi nevydrží dlouho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam