• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: no, beru si svacinu, ale ja potrebuju jist prakticky co hodinu, jinak nevim, muzem nekam zajit, ale nevim kam, popremyslim, domluvime
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    QUANTI: ani nevim jak naplanovat obed pro mlade :) o tom jak vas poznam nemluve (snad tam nebude stat moc cizich mamin s kocarkem)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    btw, ještě že se zeptám: jak to plánujete s obědem (pro sebe)? :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: vsak mame cas, vezmeme to tema nejdelsima nejmirnejsima cestama
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    REONA: vidis to me nenapadlo ze to budu muset tlacit do kopce, hmmm snad nebudu mit zitra ty bolesti bricha co dneska, byl prvni den takhle silenych pocitu
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    jedenáctá za mě dobrá, zkusím ji kolem desáté nějak nafutrovat svačinou, aby vydržela :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: jj, presne, na rohu s Holeckovou, hned u zastavek
    REONA
    REONA --- ---
    Kde přesně je brána do Kinského zahrady? Najdu divadlo a dvě hospody v blízkém okolí, jinak neznám a z mapy nevyčtu - tam jak je roh s Holečkovou někde..?
    REONA
    REONA --- ---
    Ta jedenáctá?
    SUCUBIS: Jen brzdi, budu brzdit s :) Mám tězkej kočár, do kopce je to slušná posilka, pak si malá řekne o jídlo, pak si řekne o nošení, aby mohla koukat, když nebude spát a já jí třeba zkusím uvázat do šátku...takže můžem být zadní voj :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: Jo, u brány dobrý, tam by je dost prostoru pro všechny naše vozy :)
    Tak ještě čas...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: bezva, Švanďák beru, kde tam? u brány do Kinského zahrady?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    snad nebude vadit, kdyz vas budu trosku brzdit, nejak mi to ted uz moc neslape :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    jo, jsem pro Ujezd/Svandak, ze Svandaku se pujde mozna lip, sestka tam jede, od Smichace jeste o zastavku min..
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: 12kou, ze Smichace, da se jit treba od Sparty, pak by to bylo 20 minut jeste tramvaji...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    prosiiim, udelejme to na tom ujezde, me tam jede tramvaj 6 a pak muzeme treba vyslapnout nebo vyjet az nahoru :) ja bych se pokusila k vam pridat
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Brigit vypadá dobře, zdá se, že to byla jenom nějaká haluz... na Letnou, hm, jak by se tam jelo?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: jj, vím, necháme to tedy na Quanti, jestli je teda Brigita v pořádku...
    Tak ať to Anička zvládne!
    REONA
    REONA --- ---
    SEBIEN: Já se můžu časově libovolně přizpůsobit a beru jakoukoliv pěknou trasu :) Jen nevím, jak by Quanti s Briguš zvládly cestu až na Letnou, psala, že se tou malé nedá moc odhadnout s tou MHD.
    Jinak tedy určitě si to budeme muset finálně potvrdit ráno, protože jsme dnes byly poprvé na očkování, tak kdyby se dostavila přes noc nějaká nepěkná reakce...
    AERIS
    AERIS --- ---
    SUCUBIS: nápodobně. Mladší teda v kočárku vydrží, ale starší je jak z divokejch vajec :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    me to strasne laka uz jen kvuli tomu, ze bych vyvetrala hlavu, ale nejsem si jista ze by vydrzel tak dlouho sedet v kocarku a honit ho tam je nad moje sily :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam