• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: ja jsem pro, konesne by jsme se mohly potkat a nase hracky na pisek by se konecne dostaly domu, uz si po nich zacina styskat :D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ja jsem pro staticke rande :), od stredy vcetne... akorat u nas zatim komplikace s polednim spanim, tzn jistejsi je dopo nebo odpo... idealne hriste s mistem i na deku...?
    AERIS
    AERIS --- ---
    SUCUBIS: to by T. a T. byli v té vodě spolu... mě stačí procházky u nás, okoo rybníka. Furt do něj hučím, že pro něj skákat nebudu, že neumím plavat :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    SEBIEN: skoro kazda 118, ktera jezdi kazdou chvili :)
    pristi tyden mam tedy uplne full, ale na ty dalsi to muzeme naplanovat
    to uz by mohlo byt hezky i na piknik na dece :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: to jsem nevěděla, to zní dobře!
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    (a na Pristaviste se da treba ze Smichace dobre, pokud tam teda rozume jezdi nizky busy.. )
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PETATA: za me klidne, mam to kousek :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    PETATA: jit s priserkou podel vody tak to bych sla radsi po poli ziletek, asi bych se bala min :(
    PETATA
    PETATA --- ---
    SEBIEN: treba podel Vltavy smer Branik a Modrany? Cestou jsou i hriste, restaurace, bistra atd
    Ja mam tu trasu podel vody strasne rada
    Pokud se zacne napr na Pristavisti, vede to uz porad podle vody (krom asi 200m), nebo se da zacit na Nadrazi Branik
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    nějaký tip kde? mě napadá akorát ta Letná, jsem bez invence
    REONA
    REONA --- ---
    A já přišla domů po sedmé :)

    Fajn to bylo a také se přimlouvám za repete v rovnějším terénu :)
    AERIS
    AERIS --- ---
    Děkuji za hezkou procházku a utahané děti. Na Hradčanské se nám podařilo chytit nízkopodlažní pětku, tak jsme se domů dostali pohodlně :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    no urvana jsem docela dobre, ale ospala sem dle vseho vic ja nez ta mala potvora - dekuju za prochazku, priste zvolme rovnejsi teren :D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Bylo to super, doufám, že to Sucubis přežije v pořádku - pár kopečků bylo docela náročných :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    Tak dneska to nakonec byla pekne velka jizda! , dekuji vsem zucastnenym za spolecnost :-).

    (Ja nakonec dosla pesky az na Andel, pac bud byla tramvaj plna nebo vysoka, Zorku jsem vzbudila az vyndavanim z kocaru)
    REONA
    REONA --- ---
    SEBIEN: beru zpet, z Karlaku se tam da dostat dobre, jen mi to nenabizelo tuhle trasu z domova...no proste jsem na ceste :-)
    REONA
    REONA --- ---
    SEBIEN: ono toho jezdi dost, ale jela bych to o 20-30 minut dele, to se radeji projdu :-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: jj, tam
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: autobus by jezdil mel, ne? 176
    REONA
    REONA --- ---
    Kdybych se zdrzela, neutecte mi, ta zrusena devitka je peklo, tak to vezmu z Karlaku pesky.
    REONA
    REONA --- ---
    SUCUBIS: Doufám, že ano. Když tak se tam sejdeme aspoň my dvě :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam