• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    REONA
    REONA --- ---
    SEBIEN: ono toho jezdi dost, ale jela bych to o 20-30 minut dele, to se radeji projdu :-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: jj, tam
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: autobus by jezdil mel, ne? 176
    REONA
    REONA --- ---
    Kdybych se zdrzela, neutecte mi, ta zrusena devitka je peklo, tak to vezmu z Karlaku pesky.
    REONA
    REONA --- ---
    SUCUBIS: Doufám, že ano. Když tak se tam sejdeme aspoň my dvě :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ten vchod je hned naproti palaci ? 50°4'43.994"N, 14°24'13.740"E
    REONA
    REONA --- ---
    SUCUBIS: Podělím se :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja doufam ze to stihnu
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: kdyby bylo zle, lze koupiti pecivo v te kavarne temer naproti mistu srazu. Tez tam mozna jeste vbehnu, kdyz si nic nevyberu v Cross Cafe :-)
    (mam sice svacinu, ale to je jen jedno jidlo, potrebuju aspon dve az tri porce neceho :-))
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja prijedu bez svaciny, vsechno jsme tu snedli - ja tlusty balon vsezravec i prdola vlkous pazravy :)
    REONA
    REONA --- ---
    Kdyby se chtel pridat kdokiv, nevahejte. Zkontroluju nyx na mobilu, nez opustime meeting point. Sice netusim co budu mit na sobe, ale mam celkem neprehlednutelny oranzovy kocar.
    Svacinu si taky udela a pak se uvidi :-)
    AERIS
    AERIS --- ---
    QUANTI: já musím oloupat aspoň dvě jabka. bez nich nedaj ani ránu :D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    AERIS: jéžiš. No já nám jdu pomalu připravit ty svačiny a vypravit nás, to je dycky úkol na hodinu...
    AERIS
    AERIS --- ---
    QUANTI: jako já o tom uvažuju. jen ty děti mi to neusnad'nujou. Před chvílí jsem uklízela. L. si sundal plínu s dárkem. a to jsme si jen odběhla sníst banán :D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    AERIS: škodaa :( počasí je migrenózní dost, tak se drž...
    AERIS
    AERIS --- ---
    QUANTI: Jednu chvíli jsem si říkala, že bych se drze vetřela. Ale po té včerejší migréně budu ráda, že si uvařím čaj. Fňuk!
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SEBIEN: ja budu ta strhana zenska s sedivyma golfkama (jak moc to moje pandero bude prez obleceni videt si nejsem jista)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: v pohodě, já jen že je to tak okolo poledne... svačinu si zabalím taky ;)
    SUCUBIS: já jí zkusím dát větší svačinu a doufat, že bude spát ;) alternativní plán, popravdě, je zastavit se cestou zpátky v Einsteinovi, dát si pizzu a kus jí zkrmit pidižvici :D
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SEBIEN: Kavarna Mezi radky, nabizi i lehke obedy, kdyz jsem tam jednou byla, bylo tam poloprazdno. Asi by i slo si to odsud vzit s sebou, je to u Svandaku.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: ja budu mit cerveny kalhoty a sedozluty kocar (mala, pihata, brejlata) :-), ale vazne myslim, za tam davy kocaru nebudou :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam