• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    AERIS
    AERIS --- ---
    HABRENKA: ahaaa, omlouvám se. Občas kouknu, ale nejsme doma, tak jsem neštudovala, kde přesně by se to konalo :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    AERIS: je tam plot!
    kazdopadne zajem zjevne je, tak muzem frknout anketu, za nas lepsi 9-12, protoze odpoledne nikdy nevim, kdy se podari (a zda vubec...) starsi uspat, prumerne muzem tak po 16... ale ono je to skoro jedno, budu slamena vdova, tak na nas doma nikdo cekat nebude :-D
    AERIS
    AERIS --- ---
    taky kouám, že bych vyvenčila v houfu ty dva neposedy. Ale nevim teda. Minule mladší ještě seděl v kočáru. Teď už mi na to peče a zdrhá :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak odpoledne pro nás taky přichází v úvahu tak třetí, do tý doby spí minimálně mladší.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    kdyžtak bych vzala dvacetiměsíční raplici, ale vyhovuje mi taky buď to dopoledne cca od devíti do dvanácti, nebo pak můžu až tak od tří, čtyř :/
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak my taky dorazíme, pokud budou i starší děti, oboje mi to už běhá a je to fuška, tak ať se mají s kým zabavit :)
    Jinak jsem taky pro odpoledne, také mimo pondělku zatím nic nemám.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: pche :)))
    REONA
    REONA --- ---
    Přidáme se, ale jsme též spíš odpolední, ráno totiž někdy spíme i do devíti!
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já můžu taky, ale Toníka asi brát nebudu, jen Alenku a nejraději od oběda tak do půl čtvrté.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    tož já bych taky mohla, krom pátku
    L_IA
    L_IA --- ---
    my se rádi zůčastníme.. :) den je nám jedno a čas spíše poobědní.. :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    no, tak kdyz uz to zajima i vic lidi, tak krom pondeli jsme zatim uplne, ale uplne volni... s tim, ze starsi model po obede v idealnim pripade spi, takze pro nas je znacka ideal vypadnout treba na devatou a na obed pak domu, nebo az odpolko a nebo se to proste nepo...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: jinak já jsem pro rande na Dejvický, aby to nezapadlo, všema deseti, snad mi do toho tentokrát nic neskočí :-)
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---




    "Nástěnka, bramborovanat, Praha-zapad, Černý Vůl/Statenice, Matyáš 2/2014"
    L_IA
    L_IA --- ---
    "Nástěnka, L_ia, Hl. město Praha, Praha 5- Zbraslav, Johanka 5/2013, Adam 6/2014"
    ELLINOR
    ELLINOR --- ---
    "Nástěnka, Ellinor, Hl. město Praha, Praha 1 - Mala Strana, Berta 6/2014"
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    FUNTL: mále bych zapomněla ještě http://www.restauracesarka.com/
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    diky vsem! zatim jako favorit vypada ta Stromovka - centralni lokace pro nasi skupinu a priznive ceny.. A krome deti tam asi zvladnou i rodinne psy.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LAURA: no prave koukam, ze dost dobre, v pripade nejake rodinne zalezitosti (otec bude mit kulatiny treba...) jsme v okoli nic takoveho neznali, skvele vedet, co na to
    NASTENKA - restaurace s dětským koutkem, Praha 2 - http://www.restauracezvonarka.cz/en/galerie/
    LAURA
    LAURA --- ---
    HABRENKA: není zač.. mají tam moc pěknej dětskej koutek, letos nově :) Pěkně odděleně, stranou od ostatních hostů, takže člověk nemusí řešit, jestli náhodou jeho řvoucí sprateček někoho neobtěžuje.. http://www.restauracezvonarka.cz/en/galerie/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam