• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    REONA
    REONA --- ---
    ANCEKUHA: No krásně, také bych je chtěla dva roky po sobě :) O kolik dní, jestli se smím zeptat? :)
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    Nástěnka, ANCEKUHA, Praha 4 (Nusle), Vojtěch 7/2012, Anežka 7/2014.
    REONA
    REONA --- ---
    Mno tak u nás jediný "režim" je, že spát se jde v devět. Takže ve čtvrt na deset jsem nevydržela poslouchat vzteklý řev, vzala jsem ji zase k sobě, uklidnila, pochovala, dokojila a znovu uložila, už s takovým úspěchem, že ani nebylo třeba zapínat kolotoč. A teď ani nedokoukám díl seriálu, protože se mi zavírají oči, nicméně se jdu ještě přihlásit o fotky :)
    AERIS
    AERIS --- ---
    Super :) No, u nás trochu tragédie. Starší usnul před půl desátou (on už je takovej rozumnej a dá se odeslat do postele jen žádostí), ale mladší ne a ne zabrat. Což není taková hrůza, ale poslední dobou se přímo vyžívá ve fyzickém týrání tatínka. takže atmosféra nic moc... tatínek si to bere hodně osobně..
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    tak jdu bez prikras nasypat fotky na web, kdo byl a chce, neb se mi, prosim, prihlasi a poslu odkaz - at se mi lepe odpovida a nemusim po jednom preklikat do zprav (no jo, jsem lina devka, pardon ;-) ), pak si s nima delejte, co chcete ;-)
    a anoooo oba potomci usnuli pred desatou, hura!
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: Nebyl, Habrenka taky volala, že vyšla před barák a u nich prší. A to jsou taky kousek relativně. Tady jako sem tam kapka spadla, ale nic co by člověk nějak zvlášť postřehl. A jak tak koukám, stále nic :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    No tak to jsem ráda, že ten déšť byl nějakej můj osobní místní, i když je to zvláštní, jsem kousek od toho hřiště.:)
    REONA
    REONA --- ---
    My se jdeme koupat teprve teď, končí Kdo přežije a Anče kupodivu vydržela celkem v klidu, i když spala jen v autě.

    Jo a Habřenko, k mému překvapení muž nepopadl brokovnici, ale informaci o Andulky první líbačce přijal prakticky s nadšením :D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ja mam starsi ve vane uknouranou tedka... neci do vany, neci vodu, neci z vody... jestli usnou driv nez ja, prolitnu fotky, ale neslibuju, clovek nikdy nevi :D
    AERIS
    AERIS --- ---
    Jo vlastně. taky děkuju. Ale děti nepůjdou spát ještě dlouho. jim je to fuk :D Ale bavily se :)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    ja taky vsem dekuju, bylo to moc prijemne:), Viťulajs je pro dnesek totalni vytuhlo.., trikrat si cucnul a spi...
    AERIS
    AERIS --- ---
    Já mám děti už vykoupané. Dorazili jsme domů v púůl a hned se nahrnuly do koupelny a nedaly si to vykecat :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ZRK: no jo, ta vzdalenost, moje dite ve vane jeste neni (ale taky proto, ze sem misto toho pisu :-))
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak hlásím, že jsme se sešly v takovém příjemném počtu, celou tu dobu se to tvářilo, jako že už každou chvíli začne lejt, sem tam padlo pár kapek, ale déšť stále nic. A to už jsem doma, děti mám ve vaně.
    Snad se nám to brzy podaří naplánovat znova ;)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Šla jsem se psy, začalo pršet, asi jsem prokletá:)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Pokud vše vyjde, dorazím tak za hodinu.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já nestíhám, byla bych tam tak v pět a od sedmi mám pilátes, zrovna holt Alenka spí, když nikdy nespí, klasika.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    my ca na tu ctvrtou, deti spi a starsi ma fakt blbej den, tak snad to odspi, za chvili pobalim :)
    REONA
    REONA --- ---
    dorazíme o chlup později, dokojím, sbalím...nejpozději v půl čtvrté :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    jsme na ceste, tez kocarovi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam