• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    jsem slamena vdova, nechce se mi sedet doma, ale ani nikde courat, idealne bych si sedla nekam s freshem nebo kafem a dite nechala lezt (po ctyrech) po trave. Neznate takove misto? Pripadne kdyby se chtel nekdo pridat, zlobit se nebudu...:-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    V Technickém muzeu doporučuju interaktivní výstavu ve druhém patře http://www.ntm.cz/expozice/technika-hrou-s-vystavou-top-secret ocení to spíše starší děti, ale i Toník se tam velice pobavil - plus jako bonus je vepředu možnost hrát si se stavebnicí Merkur.
    ZRK
    ZRK --- ---
    AERIS: V pohodě, doplněno ;)
    AERIS
    AERIS --- ---
    ZRK: spadáme pod Prahu 10. Omlouvám, to už je takovej zvyk :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nástěnka aktualizována ;)
    HABRENKA: Vidím jen venkovní, je tam případně i vevnitř něco pro děti? Dětská židlička k dispozici? Ať to doplním do popisu na nástěnku ;)
    ANCEKUHA: chacha, to je super, slaví děti narozky spolu? :)
    AERIS: Jaká je to městká část? Nechce se mi to vypisovat po obvodech, mám jen Prahu 1-10 a pak Východ a Západ ;)
    KATIA
    KATIA --- ---
    PETATA: žofín garden?
    PETATA
    PETATA --- ---
    holky, doporucite prosim nejakou restauraci na obed u Zofina? jdeme omrknout masinku
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    EVIANAIVE: v 12:45 musim byt v Podoli, cas predtim mam volny
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANCEKUHA: ma 2 a ctvrt no, jako na miminka se tesi, na fotkach je zboznuje, ale ze se mu narodily sourozenci clovek hned poznal z toho jak zacal byt nesnesitelnej ... domu rikala sestricka v tech 2,5kg+36tt+samostatny papani, tak uvidime kde bude realita :) Tobiaska jsem rodila na Vinohradech a byla jsem tam spokojena taky
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    SUCUBIS: to je osvobozující pocit, když člověk ví, že jsou v dobrých rukou! To je skvělý, že už se můžou klokánkovat a chovat! A domů můžete až v v 36. týdnu nebo až budou mít 2 kila? Já jsem před tím rodila v Krči a teď v Podolí a ten personál byl nesrovnatelnej. A nejstaršímu synovi je 2,5? A jak to bere, že má sourozence? Náš Vojta kupodivu docela v klidu, na to, jak nás všichni strašili..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANCEKUHA: Stepanek se uz klokankuje a Vojtu jsem dnes mela poprve na ruce, ten pocit je nepopsatelne uzasnej, personal tam by snad lepsi byt ani nemohl a to vcetne doktoru, oni si s tema prdelkama tak hezky povidaj kdyz s nima neco delaj :)
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    SUCUBIS:
    no to teda chápu! i tak se člověk pořád tak trochu bojí, a to asi tuplem, když jsou to dvojčata. a to jsou asi v podolí, co?! Já tam teď rodila a je tam ta péče podle mě fakt dobrá. a už se můžou klokánkova a tak?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANCEKUHA: ja s tim pocitala od zacatku co jsem vedela ze jsou to dvojcata ze budou nedonoseny takze me to nijak nenici po pravde, strach tam je aby byly v poradku, ale jak je vidim jsem v klidu :) jsem rada ze maji nonstop monitoring, to v brise nemeli a ja byla nervozni jak pes
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    SUCUBIS: no tak to držim palce, ať jsou rychle doma a ať je všechno v pořádku! Musí to být těžký!
    L_IA
    L_IA --- ---
    nahodte nejaka fota ze vcera.. :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    EVIANAIVE: jej, já tu ráno nebyla :D dopoledne byla strašná kosa, tak jsem vzala malou v rámci "aspoň nakoupím" do Metropole :/
    HELMETGIRL
    HELMETGIRL --- ---
    Nástěnka, Helmetgirl, Praha 3 Žižkov, Albert 12/2013
    ZRK
    ZRK --- ---
    SEBIEN: plus za ohleduplnost, snad to nic nebude, nasaď vitamíny a tfuj, tfuj, ať je bacil brzy pryč! ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Koukám, že se mi tu ty žádosti na doplnění nástěnky množí...o víkendu se na to vrhnu ;)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    taky dekuju za vcerejsek, akorat jsem se probudila s lehkou teplotou, knedlikem v krku a jsem vyrizena. Tak doufam, ze to je jen nejaky prochlazeni a nic, co by mohly deti chytit. Myslim na jine mistni matky, ktere musi zvladat horsi stavy s vice a narocnejsimi detmi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam