• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    REONA: to nam vyhovuje, po 12h chodi prisera chrnet
    REONA
    REONA --- ---
    Já bych dorazila tak na desátou, pokud to takhle zvládne i někdo další. Kolem dvanácté nejpozději musím pryč, abych všechno stihla.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    hm, na kolikatou ze to je zitra na te vytoni ?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    no, stejně mě převezla - už jsme oblečený, ještě pár drobností a mohly bysme jít, ale začala se tvářit unaveně, zkusila jsem ji uložit a vážně usnula, ochotně jsem využila chvíli klidu doma v sedě, když jsem dopoledne akorát řešila naležiště molů :/
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: kdybych nepotřebovala nakoupit a zejtra mě nečekala velká cesta, tak do toho jdu, je fakt krásně, achjo :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    Vymýšlím, co dneska, vidím to na Letnou - polívka a zmrzlina v Kidó (skutečně asi nejlepší zmrzlina co jsem kdy měla) a pak procházka Letnou nebo Stromovkou. Doma s ní nevydržím, nepotřebuju ani nic nakoupit, takže půjdu určitě, kdyby se tam někdo taky pohyboval...
    PETATA
    PETATA --- ---
    Parkování je kdyžtak přímo pod železničním mostem, což je jen přes přechod, za 30 kč/hod
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    REONA: na Vyton nam jede 18, resp.na Albertov, tak to bychom asi spis jeli tou tram., nevim prave jak je to tam s parkovanim, zónama atd.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Do peti asi nevydrzite, co? :)
    L_IA
    L_IA --- ---
    ctvrtek dopo muzem taky, jsme ze Zbraslavi, tak jsem pro Vyton.. :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    REONA: je dobre, ma i kus travniku a zachodky + venku fontanka prodecka kdyz je hic :) tramvaj 18,24,6 za rohem (albertov) a na vytoni pak 17,3,7
    REONA
    REONA --- ---
    GLOBALISTA: Já také nejsem ranní ptáče, ale Anče má poslední dobou jiný názor. A jelikož bude muž po noční a máme od 13:45 vítání občánků, tak je dopoledne ideální. A z Dejvic se můžeš svézt s Mikeylou ;)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    REONA: Ráda se přidám. Akorát teda nejsme ranní ptáčata a na Výtoň je to od nás z Dejvic kus, takže radši nic neslibuju. Předpokládám, že dorazíme, až začnou lidi postupně mizet, ale třeba překvapím ;)
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    Taky se rádi přidáme.:) Jsme z Nuslí. Výtoň i Riegrace klidně jdou.
    REONA
    REONA --- ---
    SUCUBIS: Myslím, že bychom klidně mohli i na Výtoň, co myslíš EVIANAIVE? Tedy pokud to hřiště tam je pěkné, nikdy jsem nebyla (Ančí je to jedno :).
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    mohli by jsme, ale riegrace jsou mimo me
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Tak já se odhlašuju, jestli bude hezky a my zdravý, dám si vejlet vlakem do Pardubic :) snad jindy!
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    REONA: a kdyz bychom se meli nekam priblizit autem, muzeme vzit nekoho (z Dejvic) sebou:), sedacku (vajicko) navic mame:))
    REONA
    REONA --- ---
    EVIANAIVE: Předpověď je zatím příznivá :)
    REONA
    REONA --- ---
    MIKEYLA: Super :)

    Takže to máme Dejvice, Zličín a Žižkov... :) :) :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam