• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MIKEYLA: ja poznam dredy a Sebien :) ... myslim
    ANCEKUHA
    ANCEKUHA --- ---
    my přijdem tři. s kočárem a s malym klukem na motorce.:)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    a ja zase poznam REONU se SIBIEN:)), nejak to dame dohromady:))
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    SUCUBIS: my s L_IA jsme dredaty, nas poznas bezpecne:))
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    L_IA: ja jsem chodici mrtvola znicena nedostatkem spanku a prisera siiilena, bud ho budu ignorovat, nebo nepricetne jecet "tobiasi NEEEEE" ... staci to jako poznavaci znameni ? (sede inglesina golfky)
    REONA
    REONA --- ---
    To mám zkusmo oslovovat všechny maminky na hřišti, jestli nejsou z nyxu? :)

    Nekoušeme ;)
    HELMETGIRL
    HELMETGIRL --- ---
    Taky se se synem pokusím dokodrcat, snad vás poznám a nebudu se stydět zapojit :-)
    L_IA
    L_IA --- ---
    my dorazime na pul 11 s dvojkocarem a budem Vas hledat u toho piskoviste.. :-)
    REONA
    REONA --- ---
    SUCUBIS: Já Tě poznám, tak se přihlásím :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MIKEYLA: dtske hriste na zastavce tramvaji vyton (18,6,24 to je pak Albertov a kousek pesky smerem k rece)
    hlasuju za to, udelat sraz na lavicce u domecku jak je piskoviste, nikoho nepoznam tak at aspon vim, kde hledat :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: je to přesně tam
    REONA
    REONA --- ---
    Nikdy jsem tam nebyla, ale podle posledních informací mám za to, že je to tady.
    Mapy.cz
    http://www.mapy.cz/...tvr%C5%A5%20Praha%202%2C%20Praha%2C%20okres%20Hlavn%C3%AD%20m%C4%9Bsto%20Praha

    Pokud ne, tak snad mě Sucubis opraví. A mě poznáte podle oranžového kočáru :)
    L_IA
    L_IA --- ---
    jen pro upresneni.. je to to hriste u tesca expres, kousek od zastavky Vyton?? :-)
    REONA
    REONA --- ---
    Az dojedu domu, hodim mapu. Vencily jsme v Cimicich, tri piva a Anci si v buse spokojene zmoula hracku, zatimco ja mam pocit, ze se pocuram :-))))
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    SUCUBIS: jj my sice rezim jeste uplne nemame, ale taky se snazime kolem 12. o obed a nasledne spani:)) a kde, ze se to vl.sejdeme? Snad bude pocasi...
    L_IA
    L_IA --- ---
    REONA: my bychom taky takhle mohli.. a kde?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    REONA: to nam vyhovuje, po 12h chodi prisera chrnet
    REONA
    REONA --- ---
    Já bych dorazila tak na desátou, pokud to takhle zvládne i někdo další. Kolem dvanácté nejpozději musím pryč, abych všechno stihla.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    hm, na kolikatou ze to je zitra na te vytoni ?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    no, stejně mě převezla - už jsme oblečený, ještě pár drobností a mohly bysme jít, ale začala se tvářit unaveně, zkusila jsem ji uložit a vážně usnula, ochotně jsem využila chvíli klidu doma v sedě, když jsem dopoledne akorát řešila naležiště molů :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam