• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    REONA: ja bych dala nejakou podzimni stromovku nekdy, jinak ale taky muzem... streda zatim volna, to zvazuju zoo, ale nic zavazneho, a pak bude volne utery nebo ctvrtek, jeste nevim... bud dopo nebo pozdeji odpo
    REONA
    REONA --- ---
    Snad nebude vadit, pokud do toho vstoupím, ale když má být pěkně, tak co Praha příští týden? :)

    Ančí dnes provedla pokus o plazení se, tak by asi potřebovala okoukat detaily ;)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    suma sumárum:
    pondělí - Tapina od 14
    úterý - Tapina do 12 (práce)
    středa - Drizzt do 12 (plavání staršího exempláře)
    čtvrtek - Drizzt od 13 (očkování mladšího exempláře v 10), Tapina do 12 (práce)
    pátex - x

    mě z toho vychází pondělí odpoledne :-)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    TAPINA: OK. U mě to jsou tedy dceřiny kroužky, ale když jednou vynechá běhání okolo místnosti v "baletní přípravce", nic závažného se nestane :-)

    Tak co rovnou pondělí? Má být hezké počasí.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    No jo, věčný nesoulad mezi pracujícíma matkama, co můžou po víkendech, a nepracujícíma, co můžou v týdnu a o víkendech mají program :o) Kdybyste netrvaly na dopoledne, tak ty ostatní dny se můžu (když se nebude dít nic závažného) urvat z práce ve dvě a pak mám čas neomezeně.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    TAPINA: Tak to abychom vyrazili brzo.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INUSHKA: Úterý dopoledne můžu. Od října mám odpolední úterky a čtvrtky. Musela bych být ve 12 zpátky doma.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Tak jak s tou ZOO? Třeba v úterý?
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Kromě pátku je mi to jedno, já teď přes den nic pravidelného nemám.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Taky jsem pro příští týden :-). Který den by ti rámcově vyhovoval? Já osobně tedy nemůžu ve středu a čtvrtek (očkování a kroužek).
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Já bych šla, už jsem se pokoušela něco zpunktovat před časem, jenže pak jsme všichni lehli s virózou a Malvína to teď má zpátky. Takže nejdřív příští týden, snad to do víkendu vyléčíme.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Co Brňáci? Nezajdeme někdy dopoledne třeba do ZOO?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Garančku :DD já jsem teď ty poslední hezký dny zapikolovaná doma, balím na stěhování a ještě týden budu, pak budu zas vybalovat... jestli bude v říjnu ještě hezky, případně někde indoor, ráda bych zas něco spáchala.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    jasny, priste... to byl vykrik do tmy :), kdyby nahodou... zitra je v planu zoo, ctvrtek ma matous garancku a v patek prubnu asi veletrh, je mi lip, kdyz mam "plany", i kdyby nevysly, nejak se ted lepe preziva, betka ma jedno z tech milionu emocuc obdobi, tak mam trochu problem se s nima vypravovat sama ven...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    HABRENKA: my jdeme od zubaře, nevybavena na další pobyt venku, jinak groebovka bych i brala, odpo záleží v kolik..
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    My si v poslední době vzájemně předáváme žlutou rýmu, tak nechci nikoho zapojit do našich kruhů :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Hmm, zajela bych, ale poslední dny mě vyšťaví i čtvrthodinová cesta po okolí... :/ snad se dám ještě trochu dohromady.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    nahodou zitra dopo, pripadne pozdeji odpo riegrak nebo groebovka/okoli? ma byt hezky, ale nejak nemam nervy a silu posledni dny sama s detma...
    LITROP
    LITROP --- ---
    zdravim nekdo okoli radlicke nebo smichov na prochazku s detma nejspis nejaky hriste
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    KAVÁRNA KLUBU CROSS - DNES - 14:30 - HASTRMANSKÁ POHÁDKA - ZDARMA

    Dnes od 14:30 se hraje hastrmanská pohádka pro děti....
    Doražte, vstup je zdarma a i děti potřebují trochu divadelní kultury..:-)

    NIENNA
    NIENNA --- ---
    QUANTI: My teda máme z vítání uplně super krásné fotky... I já tam vypadám jako člověk....:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam