• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    no u nas pro zmenu ryma, takze kdo vi, jakse to vyvine... nejak mam pocit, ze mam ty deti nemocny snad nonstop nebo co :-(

    SUCUBIS: hele, ber to tak, ze kdyz ne ted, tak to bude horsi a horsi s ohledem na pocasi, ale chapu, ze to ted je dost masakr
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: stejně je to lepší, když je fakt teplo a ta voda fakt teče...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SEBIEN: a tam byla pred dvema rokama kdyz byl tobias jeste mrnavej a od te doby uz jsem se tam nedostala, ta vodni cesta me uchvatila, cim dyl mam kluky doma tim vic me desi ta cesta ven se vsema trema, sice to mam vymyslene jak to udelat jenze strach zacina vymyslet cim dal vetsi prekazky :/
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: je super, ale byly jsme tam nedávno, zrovna bylo krásně, ještě se pak pustila voda a děti tam běhaly polonahý, krása :-).
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    to je dobry park, obcas nad nim taky premyslim
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    taky se paralelně domlouvám i s kamarádkou, co tam kousek bydlí, stejně bychom šly do Gutovky nebo Malešickýho parku, nechaly jsme to na zítra, páč má být hezky, tak se třeba uvidíme :-)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    REONA: s nekym, ale myslim, ze to nevadi, vsichni mame uz zdrhaci deti :D
    REONA
    REONA --- ---
    HABRENKA: A Gutovku máš s někým nebo jen tak?

    No i tak bychom se mohly přidat :)

    GLOBALISTA: Yes! :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    zítra nebo ve čtvrtek musím na Zahraďák k doktorovi, beru to přes Strašnickou, tak když nepojedu zítra, ve čtvrtek Gutovka :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    REONA: To bychom mohli zkusit :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    REONA: to je u nas v planu (kdovi, jak dopadne realizace...) gutovka
    REONA
    REONA --- ---
    Praho, co čtvrtek dopoledne?
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Taky jsem měla potřebu jít si hodit dvacet. Ale děti měli jiný názor... :-D
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Taky děkuji. My jsme dorazily teprve před chvílí, byly jsme se ještě podívat na vlky a na medvědy a pak U Tygra na oběd. Malvína v autě vytuhla, vyspala se cestou do růžova a teď tu řádí, zatímco já jsem zralá jít spát :-D
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Moc děkuji INUSHKA a TAPINA za dnešní příjemné dopoledne v ZOO!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INUSHKA: Tak já vezmu taky kočár, i když jsme ho dlouho nevytáhli (golfky nemám).
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    TAPINA: Já určitě beru golfky, představa, že ten kopec šlapu s M. na zádech mě nadšením neplní a pěšky ho rozhodně nedá. Co se týče programu, já bych se ráda alespoň na chvíli zastavila u vlků, jinak je mi to jedno a Malvíniny aktuální preference neznám, to se mění každou chvíli. Posledně v Olomouci ji nejvíc zaujaly žirafy, surikaty a dřevěná lávka nad výběhem opic :-D
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    TAPINA: já osobně beru kočár s mladším (5m) amanduku jako záchranu, kdyby starší stávkovala 4r. Ale představa, že to s ní lezu na hřbetě mě nečiní nadšenou :-). A spíše bych tedy nějak zdolala převýšení a pak obdivovla vrchní expozice a nahoře u terárií si dala svačinu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Aha, tak vláček je už na zimu mimo provoz, dobré vědět.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INUSHKA: Ano. Ještě - jak byste si představovaly organizaci? Já abych věděla, jestli mám brát nějaké podpůrné prostředky (myslím kočárek nebo nosítko, ne kokain :D) Vyjede se vláčkem nahoru, nebo se půjde pěšky? Pro děti je zajímavá spíš až ta horní část (navíc tam má být teď u žiraf nově otevřená africká vesnice) a cesta nahoru je pro ně nudný opruz, to bychom pěšky bez ničeho asi ani nevyšli, jak tak znám exemplář.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam