• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    XMARGE: Nevím, zkus se zeptat [ KARATE @ KOLIN ] nebo na tom fb. Ještě jsem tam nebyla.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    TORUVIEL: Netušíš, jestli mají otevřeno i o víkendech? Škoda, že jsem to nevěděla včera, byli jsme zrovna v KH:o)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---

    MAMAZON & CROSSCLUB

    MamaZon & Crossclub propojili síly ke vzniku společného projektu pro děcka a jejich rodiče... A začínáme již v lednu ! ! !
    24.01.2015 - 14:30 - Divadlo pro děti - TOY MACHINE - RYTÍŘI

    Nenechte si ujít loutkovou pohádku Divadla Toy Machine, která je plná napětí, smíchu a hudby. Představení je volně na motivy Legendy o sv. Jiřím, a jiných příbězích o slavných rytířích.
    21.2.2015 - 14:30 - Divadlo pro děti - TOY MACHINE - Sněhová královna

    Pohádka laponské babičky Ovečky,sepsaná H.CH. Andersenem. Vypráví o dvou dětech, které nebyly bratr a sestra, ale měly se stejně tak moc rádi.
    fb událost: https://www.facebook.com/events/1528493084067030

    VSTUP VŽDY ZDARMA ! ! !

    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    GAISAKA: Já jsem z Lesné :-) Jinak kdo je odkud je na nástěnce (i s počtem dětí a jejich věkem).
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    #Brno někdo?
    Ideálně sever, Černá Pole, Lesná?
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    HABRENKA: ZARZAROSA: Děkuji, to mám i víc po cestě! Nakonec teda půjdu bez dítěte, ale aspoň to třeba okouknu :)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    ANNNA: také chválím : HABRENKA
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNNA: vesmirnou nemuzu slouzit, ale hodne si chvali http://www.kavarnamuzeum.cz/
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    Byl jste někdo v předělané Vesmírně, snese se tam kočárek a případně vypuštěné lezoucí dítě? Resp. nyní je to mléčný bar Bílá vrána...

    Případně prosím o tipy na dopolední/polední posezení na trase Hlavák-Muzeum-IP Pavlova... Díky!
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    kdybyste byl někdo zvyklý na procházku Prokopákem s dřevěným betlémem a slibujete dětem zvířátka, tak tam letos není :(
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    jdu sem pro radu - není někde v centru Prahy, někde mezi klementinem a palačákem, něco s dětským koutkem? chci skočit s kámoškou na kafe / oběd, a má omezenej čas mezi prací a prací právě na týhle trase. stačí něco malýho, akční mimině bude 8 měsíců a pohybuje se obezřetně podél nábytku nebo na zemi. případně díky.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Teda pokud nebudu bez auta, zapomněla jsem, že ho muž měl dneska objednat do servisu. Tak uvidím, s čím večer přijde.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Ale vyzkoušet ho můžeme i tak, vypadá docela dobře.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Sakra - ani číst už neumím, já četla samozřejmě DO :-)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Platí od dubna 2015. To nám teď moc nepomůže :-)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Taky jsem pro aquapark a znám pouze Kohutovice. Tak nezkusíme tu Kuřim?
    Na slevomatu mají koukám zvýhodněný vstup (https://www.slevomat.cz/...Wno3p7rEBEiQAGj3KJoSgUy-DE-uZvZA9DY_ZrNUo0_yifNTAgeV5Labx4qkaAv298P8HAQ#)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Na Kraví hoře jsem byla kdysi dávno a moc si to nepamatuju, do Kohoutovic mám předplatné. Ty ostatní neznám. Každopádně jsem spíš pro nějaký ten akvapark než Lužánky, tam není nic jiného než obyčejný bazén a to je za chvíli nuda.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    DRIZZT: 6) Plavecký bazén za Lužánkami
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    DRIZZT: Ještě dodám možnosti (kdybych na něco zapomněla, prosím, doplňte mne):
    1) Aquapark Kohutovice
    2) Kraví hora
    3) Aquapark Kuřim
    4) Wellnes Infinit (Lesná)
    5) Tř. Generála Píky (tam jsem nikdy nebyla, takže neznám prostředí)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Bezva! Počkáme, jestli se neozve ještě někdo a naplánujeme termín!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam