• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: OK, snad nebudu moc zombie :-D Čas je mi celkem jedno, když to nebude před devátou ranní, tak brzo se nikam nevykopu. Ideál je tak desátá.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: OK - co předběžně pondělí? To je pro mne takový prudivý den bez plánů. V kolik hodin by se vám to hodilo?
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Já jsem pro, Naše hřiště i ZOO zní dobře. Ve středu se potřebuju dopoledne stavit ve školce pro přihlášku, jinak máme zatím celý týden volno.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    EVIANAIVE: vinohrady se pripadne hlasi
    REONA
    REONA --- ---
    EVIANAIVE: Pošta :)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Co Brno? Příští týden má být počasí taky nic moc - co zajít na Naše hřiště (http://www.nasehriste.cz/)? Byla jsem tam s oběma dětma (11m a 4,8 r) a bylo to fajn. Jediný problém byl, že dcera se sekla, že to autíčko chce domů :-). Kdyby bylo hezky, můžeme zkusit ZOO.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Kdyby pršelo, co jít do tý dětský restaurace v Řepích?
    REONA
    REONA --- ---
    Já klidně udělám anketku, jaké jsou návrhy? Předvelikonoční víkend? Mám obavu, že počasí nemá být nic moc :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jo a Velikonoce - zatím nevím, jestli kluky nepředám tchánovcům na vesnici. Tak ty bych raději vynechala teda.
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: Hele já klidně někam dojedu. Ale potřebuju, aby to bylo v krátké vzdálenosti od tram bez přestupu/metra/parkoviště. Samuel má teď období vzdoru a je fakt výživnej, obzvlášť, když chci aby šel směrem, který určím já. :D
    *a takový to bylo vzorný dítě! Doufám, že tohle období zase co nevidět pomine :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: ja uz jsem socka :-(, sorry... pristi jsou Velikonoce, ale my asi stejne budem doma...
    pripadne dopoledne dobrej riegrak "u draka", tam jsou primo zachody, ale holt je to vic "vylet" ;-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    me napadlo jestli by nechtel nekdo se mnou vyzkouset ymcu
    ZRK
    ZRK --- ---
    A mohla by prosím udělat anketu zase nějaká dobrá duše s premiovkou? Habrenko? :P
    Hodila bych to na některé dopoledne (výhoda toalety naproti v ÚLZ). Příští týden nebo až ten další v doměnce, že už by mohlo být hezky? :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: ja jsem pro :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Co jarní srázek, když jste mi nedorazili na Vítání jara :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    RENFRI: my jsme konečně na chvilku zdraví, tak bychom se někam případně přifařili:-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    RENFRI: případně v neděli od metra Strašnická. Já si asi s měsíčnětem netroufnu, zvlášť když má pomalu mrznout, ale třeba si to ještě rozmyslím :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    SEBIEN: Kez by :-( Snad to nebude nic vazneho a brzy se zotavi.
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    RENFRI: Na nedeli, samozrejme, v sobotu je ta Morana :-D
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    RENFRI: kéž by se Zorce zázračně ulevilo...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    V sobotu od tri je vynaseni Morany, vychazi se z Petrskeho namesti na Praze 1, kdyby se nekdo chtel pridat.
    A na sobotu brzke odpoledne jsme s Majdou bez programu, nechcete nekdo neco podniknout?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam