• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    EVIANAIVE: ročňák neplatí, ty si se synem střihneš 180,- celodenní vstup rodinný (1+1). Neplatí tuším děti do tří let. Za Samuela jsem včera neplatila
    ZRK
    ZRK --- ---
    EVIANAIVE: Petynka super, byli jsme včera, možná se tam vydáme i dnes teda. Nemaluju si, že by to na jiném pražském koupališti bylo levnější. Kam jezdíme ku vstupu zdarma, tam zase projezdím min. to samé v pohonných hmotách :/
    ZRK
    ZRK --- ---
    PETATA: tam se chystáme, až bude auto.
    EVIANAIVE: Zrovna tak. Navštívíme tě rádi, ale nechci cestovat déle jak půl hodiny v rozpáleném buse/tramvaji se smrdutými spolucestujícími a mými dětmi utrženými ze řetězu :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    na koupani doporucuji i Biotop v Radotine
    sice je to od MHD jeste cca 10 min cesty, ale stoji to za to
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: Nebo něco podobnýho, jsem bez auta. Ve Žlutejch jsem ještě nikdy nebyla a pamatuju, že jste to chválily (hřiště, bazének). Ale nebráním se v podstatě čemukoli s vodou, odkud mi kluci nebudou zdrhat a kam se dostanu dobře mhd
    ZRK
    ZRK --- ---
    Někdo Žluté lázně dnes? ;)
    PETATA
    PETATA --- ---
    EVIANAIVE: ok, diky za info
    PETATA
    PETATA --- ---
    EVIANAIVE: než začnu googlit, ty by jsi to mohla vědět :)
    platí to i pro příměstské linky? Vlaky vím, že ne, ale kdyby autobusy, bylo by to ještě lepší !
    taky už se na to těším... auto i peněženka si odpočine :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo zitra nekam ven ? nabizim plazici se dvojcata a prasteneho triletaka na hrani :)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj, poradíte někdo hřiště v Karlíně? Ideálně menší, s dostatkem stínu. Je něco v Kaizlových sadech, nebo někde na Karlínském/Lyčkově náměstí? Díky!
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    BRNO: Nešel by někdo náhodou s námi zítra ráno na Naše hřiště? Já jdu na osmou k zubaři do Vojenské nemocnice, muž s Malvínou půjde naproti do té herny a já ho tam vystřídám, až skončím u zubaře. Počítám, že tak kolem deváté, uvítali bychom společnost.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    někdo do zoo v pondělí ?
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    EVIANAIVE: Zadny autobus z Rudny nestavi u Cerneho kone? (Ta je nejbliz)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jedete na s kocarkem prahou ? potkame nekoho pripadne v kolik ?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    EVIANAIVE: :-)

    jo a pět = pár metrů, ale je to jednoduchý

    A až nahoru vedou dvě cesty plus jedna silnice, takže tu cestu nahoru taky najdeš.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    EVIANAIVE: už to tu zaznělo, není to daleko, nejhorší je ten krpal nahoru :-)
    V zásadě musíš dojít na náměstí, projít pod věží a za ní kolem cykloprodejny (napravo) a přes přechod přes hlavní silnici. Za ním se dát doprava a za pět metrů už máš vlevo cestu nahoru, ještě před parkovištěm.
    PETATA
    PETATA --- ---
    EVIANAIVE: jasne
    ale neboj, tam je vsechno kousek
    nejsem na PC, takze ti neposlu odkaz, ale na tu mestskou horu jsou "vlezy" mezi domy
    naposledy jsem sla chodni kem, co je naproti (mimochodem vyborne restauraci se skvelymi burgery) Stastna koza
    tak si to najdi na mape a urcite trefis, neboj :) a kdyztak se doptas
    a nahore pry maji vyborne palacinky (neochutnavala jsem osobne), naposledy jsem tam v breznu tak zmrzly, ze jsme se bezely rozehrat prave do te Kozy
    meli tam i zahradku s piskovistem, jen se musi zdrncat kocarem dolu
    PETATA
    PETATA --- ---
    EVIANAIVE: nechci kecat, ale neni i nejaka zastavka bliz nez az ta na nadrazi?
    jinak je to cca 5 min z nadrazi do centra (mou chuzi, s ditetem v kocarku) a nahoru je to pak kopec, ale rekla bych, ze cca 10 min
    tak celkove nejakych 15-20 min
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    zítra někdo dopoledne riegrak nebo grebovka...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam