• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    někdo do zoo v pondělí ?
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    EVIANAIVE: Zadny autobus z Rudny nestavi u Cerneho kone? (Ta je nejbliz)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jedete na s kocarkem prahou ? potkame nekoho pripadne v kolik ?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    EVIANAIVE: :-)

    jo a pět = pár metrů, ale je to jednoduchý

    A až nahoru vedou dvě cesty plus jedna silnice, takže tu cestu nahoru taky najdeš.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    EVIANAIVE: už to tu zaznělo, není to daleko, nejhorší je ten krpal nahoru :-)
    V zásadě musíš dojít na náměstí, projít pod věží a za ní kolem cykloprodejny (napravo) a přes přechod přes hlavní silnici. Za ním se dát doprava a za pět metrů už máš vlevo cestu nahoru, ještě před parkovištěm.
    PETATA
    PETATA --- ---
    EVIANAIVE: jasne
    ale neboj, tam je vsechno kousek
    nejsem na PC, takze ti neposlu odkaz, ale na tu mestskou horu jsou "vlezy" mezi domy
    naposledy jsem sla chodni kem, co je naproti (mimochodem vyborne restauraci se skvelymi burgery) Stastna koza
    tak si to najdi na mape a urcite trefis, neboj :) a kdyztak se doptas
    a nahore pry maji vyborne palacinky (neochutnavala jsem osobne), naposledy jsem tam v breznu tak zmrzly, ze jsme se bezely rozehrat prave do te Kozy
    meli tam i zahradku s piskovistem, jen se musi zdrncat kocarem dolu
    PETATA
    PETATA --- ---
    EVIANAIVE: nechci kecat, ale neni i nejaka zastavka bliz nez az ta na nadrazi?
    jinak je to cca 5 min z nadrazi do centra (mou chuzi, s ditetem v kocarku) a nahoru je to pak kopec, ale rekla bych, ze cca 10 min
    tak celkove nejakych 15-20 min
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    zítra někdo dopoledne riegrak nebo grebovka...?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    1.5. zacina registrace na s kocarkem Prahou a ac to jeste nemaji na svem webu, tak akce samotna bude 20.5.2015 kdo by nevedel a mel zajem :)
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    KATIA: nakonec jo, byli jsme v nové italské restauraci Il Mulino, v Rytířské ulici. je to tam teda předražené (těstoviny bez žádných extra věcí kolem 250 Kč), ale dětský koutek hezký - oddělená místnost, kde je jeden stůl a dá se tam v klidu stolovat. jídlo taky celkem dobré...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    KATIA: dík
    KATIA
    KATIA --- ---
    SEBIEN: restaurace podolka - je skoro hned u zastávky podolská vodárna, tj. o zastávku za výtoní, akorát je to u vody a vedou tam schody...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    KATIA: co je "na podolce"?
    KATIA
    KATIA --- ---
    KRISTY: a objevili jste nějaký dětský koutek? taky sbírám tipy na centrální lokality. kromě toho, co tu padlo třeba kolkovna v paláci savarin, tj. na příkopech, má docela pěkný koutek.
    a když už jsme u výtoně, tak malý koutek je i na podolce nebo kdo se vyškrábe na vyšehrad, tak ta kavárna (ale to je jen na lehký jídlo).
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PETATA: tak hlásím, že vyzkoušeno: kopeček stojí 38 (při dalším počtu se snad cena snižuje), měla jsem ricottu s fíky a byla moc dobrá a vypadá to tam příjemně :-)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja si dneska uvedomila, ze uz muzu praktikovat puvodni zamer jedno dite do satku, prisera do kocarku a na miste vymenit, takze jsme mobilni kamkoliv, kam nas zaveze bezbarierove :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: jů a na fotkách jim vidím dětský koutek! ;)
    Jdem to omrknout dneska, to je jas. I když zmrzlinu raději těm svým nudlákům nepovolím. Ale dorty mají taky úžasný, dneska sbohem dieto :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Á, zmrzka. To mi připomíná - na Dejvický je nová pobočka Ovocného světozoru. Teď nově a mají zaváděcí kopeček zmrzliny zdarma ;)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PETATA: minulý týden ještě snad nebyla otevřená, ale zaregistrovala jsem a zaradovala se :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam