• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RENFRI: ano! :-D
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    GILLIATT: Ano, v Kaizlových sadech je pěkné, středně velké hřiště. Stín tam ale moc nebude (pokud si to dobře pamatuju, jsou tam spíš menší stromy). Jestli je to ještě aktuální.
    REONA
    REONA --- ---
    EVIANAIVE: A já to Kladno zvažovala, nemít doma muže, tak jedem :D Ale Ančí by Filipa bohužel taky nezabavila se obávám...
    REONA
    REONA --- ---
    Dnes jsme byli na jezeře v Sadské, lidí přiměřeně (na tom písečném kousku hned při vchodu) - rozhodně bych to nenazvala hlava na hlavě, však bezdětní chodí podle mě na jiné plácky. Voda příjemná a čistá, vstup do jezera velice pozvolný, Anče se tam moc líbilo.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Ahoj nešel by někdo na koupaliště Ládví? někdy v týdnu :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: Alenka tam pořád lítá po těch dekách a krade tam jídlo, hračky a i jsem jí nachytala vykračovat si s kabelkou, lítám tam jak hadr na holi a večer padám mrtvá, ale ty rozzářená očíčka stojí za to. Dovolenou na chalupě máme za 14 dní, už se těším na ten klídeček.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: Aha, ani takovej míč jsem nezaregistrovala :) Zrovna k brouzdališti jsem Maxíka pouštěla samotnýho a seděla jsem nad ním na kopečku. Maxoš dostal zákaz sundavat si svou zelenou kšiltovku a byl tak vždy dobře rozpoznatelný od ostatních. A že jich tam dneska bylo.
    Občas je to hodně o nervy. Tady to docela šlo. Dneska i včera. Ale taková "dovolená"...ta stála za to :D
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: tichej? Ten tam řval na celý koupaliště, lítal tam v brouzdališti s takovým míčem, co má uprostřed nafukovací rybu, toho sis nemohla nevšimnout :-) Já jsem to nestihla, pořád jsem číhala u toho Maxíka a pak ses tam jen mihla a já už taky měla starosti s dětma, co se rozbíhají opačným směrem :-) Je to o nervy, co ?:-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: I když jestli je tichej, tak jsem ani nemohla. Mám co dělat sledovat svoje děti, co maj potřebu běhat každý jinam, a koukám jen po hodně řvoucích dětech v ochranářském pudu. A že se občas vyplatí. Jako dnes. Bacha na nosorožce v brouzdališti, není pevně ukotven a dnes skřípl jedomu chlapečkovi palec u nohy.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: jj, mám :)
    Mělas na mě "houknout", taky bych tě ráda pozdravila ;) Tondu jsem nějak nezahlédla, toho bych, si myslim, poznala...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: tak jsem dneska asi pokecala s Maxíkem a tebe jsem zahlédla, jestli teda máš kérku s lebkou na zádech :-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: byli? :-) My tam taky byli a dnes půjdeme znova :-)
    EVIANAIVE: Alenka rok a půl je zadarmo, Tonda a já dohromady rodinná vstupenka 180 korun.
    ZRK
    ZRK --- ---
    EVIANAIVE: No ani skvělá, ale co už...přece se neupečem doma dneska :)
    Tak se sejdem tam? ;) Petynku mám přeci jen za rohem, asi pojedu spíš tam
    ZRK
    ZRK --- ---
    EVIANAIVE: ročňák neplatí, ty si se synem střihneš 180,- celodenní vstup rodinný (1+1). Neplatí tuším děti do tří let. Za Samuela jsem včera neplatila
    ZRK
    ZRK --- ---
    EVIANAIVE: Petynka super, byli jsme včera, možná se tam vydáme i dnes teda. Nemaluju si, že by to na jiném pražském koupališti bylo levnější. Kam jezdíme ku vstupu zdarma, tam zase projezdím min. to samé v pohonných hmotách :/
    ZRK
    ZRK --- ---
    PETATA: tam se chystáme, až bude auto.
    EVIANAIVE: Zrovna tak. Navštívíme tě rádi, ale nechci cestovat déle jak půl hodiny v rozpáleném buse/tramvaji se smrdutými spolucestujícími a mými dětmi utrženými ze řetězu :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    na koupani doporucuji i Biotop v Radotine
    sice je to od MHD jeste cca 10 min cesty, ale stoji to za to
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: Nebo něco podobnýho, jsem bez auta. Ve Žlutejch jsem ještě nikdy nebyla a pamatuju, že jste to chválily (hřiště, bazének). Ale nebráním se v podstatě čemukoli s vodou, odkud mi kluci nebudou zdrhat a kam se dostanu dobře mhd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam