• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    PINK_CICINKA: A Eda je o měsíc mladší než Ivonka:o) (a taky na stodůlkách). Tak je asi taky někdy dáme dohromady:o)
    REONA
    REONA --- ---
    PINK_CICINKA: Jéé, "tvoje" Anička je o měsíc starší než moje Anička, to bychom měly někdy holky seznámit!
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Jsem chůva, ale s danými dětmi trávím minimálně 2-3 dny v týdnu celé dny a noci, tak snad se mohu také přidat. :-)
    Nástěnka, Pink_cicinka, Praha 5 Stodůlky, Eduard 08/2014
    Nástěnka, Pink_cicinka, Praha 10 Hostivař, Anička 02/2014
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    zítra snad vyrazíme do zoo, případně v pátek (kdyby se tam chtěl někdo potkat), případně na víkend bude permanentka pro jednu osobu k zapůjčení nejspíše volná
    NIXMA
    NIXMA --- ---
    REONA: jsem pro :)
    REONA
    REONA --- ---
    NIXMA: Nakonec jsem zatím nebyla, ale ráda se někdy přidružím, až zase vylítnou teploty.
    NIXMA
    NIXMA --- ---
    REONA: pokud jsi tam byla, tak jsme se vcera mozna potklay. nesedely jste na zlutych kresilkach u detskeho bazenku?
    jinak teda za me ladvi super, urcite tam jeste vyrazime :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    VANUSHE: manducu ne, ale muzu zapujcit a ukazat jak navazat satek :)
    VANUSHE
    VANUSHE --- ---
    Nemela byste nektera na zapujceni na utery manducu? Chystame se do zoo mhd a tam se proste s nasim kocarem nevejdu ani nahodou. Mame uz jen chariota na behani:( jde mi v podstate jen o cestu, v zoo vemem ten vozejk. odmena jista a v podstate si prijedu skorem kamkoliv po praze. Diky moc
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: ja, ja, prosim ja :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    do 19.8. mi zbývá na permici do pražské zoo 8 vstupů, což je prostě zbytečně moc. ještě dvakrát bych se tam ráda vydala, ale celé to zjevně prostě nedám... tak kdyby někdo chtěl půjčit průkazku s tím, že ji zase brzy vrátí (Praha Vinohrady či dohoda), ozvěte se... dnes a víkend tam nejdeme určitě :-(
    REONA
    REONA --- ---
    Holky co Ládví? Zvažovala jsem, že vyrazíme zítra a díky Slevomatu bych teď i ušetřila, brouzdálko pro prcky by snad mělo být pro Ančí vyhovující. Byla jste tam některá? Nebo nechcete se přidat?
    Raději bych odjela na Sadskou, ale trochu nám blbne auto, tak si muž nepřeje, abych sama jezdila delší vzdálenosti.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ZRK: je to vcelku nové :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    GLOBALISTA: fakt takhle blízko? Jak to, že nevím, neznám?! :)
    LBW
    LBW --- ---
    GLOBALISTA: oficialne park Maxe van der Stoela, neoficialne mokre hriste je vzdycky moznost .)
    jedine co tam chybi je nejaky stin
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    ZRK: Vodní tok se stavidly a mlýnkem máš i pod hradbami kousek od zastávky Vozovna Střešovice. Naši chlapi tam byli včera a Matouš si to fakt užil. Ale zbytek pro malé děti nic moc.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    CHANA: Hloubětín je jen bazén... tam nic navíc není (jako jo, dá se ležet venku a je tam nějaké to hraní pro děti... ale s aquaparkem nesrovnatelné)... :-)
    CHANA
    CHANA --- ---
    NIENNA: díky, že to připomínáš:) My jsme vloni i předloni přijeli vesele na Šutku během té jejich odstávky a zase se ve vedru s houfcem dětí přemisťovali na Hloubětín, kde to oproti Šutce nebylo nic moc
    ZRK
    ZRK --- ---
    QUANTI: No vidiš, ono toho je víc...fajn! ;)
    Já už přes toto http://www.hristepraha.cz/mapa/ už našla Malešické hřiště a tím pádem hledání ukončila
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ZRK: to bude Gutovka.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Mám dotaz: už několikrát tu někdo vychvaloval nějaké hřiště s vodními aplikacemi v Praze. Kde že je, prosím?
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    TORUVIEL: Ahoj, díky za info, bude se mi hodit pro příště. Ještě jsem zahlédla mini hřiště na Karlínském nám., ale to je teď komplet rozkopané.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam