• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    ZRK
    ZRK --- ---
    QUANTI: No vidiš, ono toho je víc...fajn! ;)
    Já už přes toto http://www.hristepraha.cz/mapa/ už našla Malešické hřiště a tím pádem hledání ukončila
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ZRK: to bude Gutovka.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Mám dotaz: už několikrát tu někdo vychvaloval nějaké hřiště s vodními aplikacemi v Praze. Kde že je, prosím?
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    TORUVIEL: Ahoj, díky za info, bude se mi hodit pro příště. Ještě jsem zahlédla mini hřiště na Karlínském nám., ale to je teď komplet rozkopané.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    QUANTI: EVIANAIVE: Díky moc... :-)

    EVIANAIVE: A v tom Kladně (pro nás je to hodně daleko a komplikovaně) je tobogán? A pustí na něj i Lenku (se mnou)?
    My jsme byli v Aquaparku na Moravě a tam děti s rodiči mohly a Lenka se do toho uplně zamilovala...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NIENNA: Barrandov má tobogány dva, mně se tam líbilo, ale naposled jsem tam byla s jedenapůlletou, takže nevím, jestli můžu hodnotit... plus nemám s čím srovnávat :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Pěkně prosím - poradíte nějaké slušné Aquacentrum v Praze? Chtěli jsme zítra na Šutku...ale má odstávku kvůli teplé vodě... Pls... něco, kde je to super, mají tam tobogán...a tak...
    PETATA
    PETATA --- ---
    EVIANAIVE: nechci kecat, ale podle mě musíš mít za 18, protože ještě musíš "platít" ten přechod z pásma 1 do pásma 0
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RENFRI: ano! :-D
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    GILLIATT: Ano, v Kaizlových sadech je pěkné, středně velké hřiště. Stín tam ale moc nebude (pokud si to dobře pamatuju, jsou tam spíš menší stromy). Jestli je to ještě aktuální.
    REONA
    REONA --- ---
    EVIANAIVE: A já to Kladno zvažovala, nemít doma muže, tak jedem :D Ale Ančí by Filipa bohužel taky nezabavila se obávám...
    REONA
    REONA --- ---
    Dnes jsme byli na jezeře v Sadské, lidí přiměřeně (na tom písečném kousku hned při vchodu) - rozhodně bych to nenazvala hlava na hlavě, však bezdětní chodí podle mě na jiné plácky. Voda příjemná a čistá, vstup do jezera velice pozvolný, Anče se tam moc líbilo.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Ahoj nešel by někdo na koupaliště Ládví? někdy v týdnu :)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: Alenka tam pořád lítá po těch dekách a krade tam jídlo, hračky a i jsem jí nachytala vykračovat si s kabelkou, lítám tam jak hadr na holi a večer padám mrtvá, ale ty rozzářená očíčka stojí za to. Dovolenou na chalupě máme za 14 dní, už se těším na ten klídeček.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: Aha, ani takovej míč jsem nezaregistrovala :) Zrovna k brouzdališti jsem Maxíka pouštěla samotnýho a seděla jsem nad ním na kopečku. Maxoš dostal zákaz sundavat si svou zelenou kšiltovku a byl tak vždy dobře rozpoznatelný od ostatních. A že jich tam dneska bylo.
    Občas je to hodně o nervy. Tady to docela šlo. Dneska i včera. Ale taková "dovolená"...ta stála za to :D
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: tichej? Ten tam řval na celý koupaliště, lítal tam v brouzdališti s takovým míčem, co má uprostřed nafukovací rybu, toho sis nemohla nevšimnout :-) Já jsem to nestihla, pořád jsem číhala u toho Maxíka a pak ses tam jen mihla a já už taky měla starosti s dětma, co se rozbíhají opačným směrem :-) Je to o nervy, co ?:-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: I když jestli je tichej, tak jsem ani nemohla. Mám co dělat sledovat svoje děti, co maj potřebu běhat každý jinam, a koukám jen po hodně řvoucích dětech v ochranářském pudu. A že se občas vyplatí. Jako dnes. Bacha na nosorožce v brouzdališti, není pevně ukotven a dnes skřípl jedomu chlapečkovi palec u nohy.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: jj, mám :)
    Mělas na mě "houknout", taky bych tě ráda pozdravila ;) Tondu jsem nějak nezahlédla, toho bych, si myslim, poznala...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: tak jsem dneska asi pokecala s Maxíkem a tebe jsem zahlédla, jestli teda máš kérku s lebkou na zádech :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam