• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: když tak se k nám hlaš, my budeme asi s tím dvojčecím kočárem líp rozpoznatelní :-)
    ale jedeme autem a když to vyjde, tak dřív. ale uvidíme, jak a) půjde vypravování b) se tam zasekneme.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Zítra máme s kamarádkou sraz na Hlaváku v půl desáté, v 9:48 jede vlak. Původně nás měla být větší banda, ale nějak to poodpadávalo. Takže pokud se chce někdo připojit...budem rády ;)
    http://www.nn-kosatky.cz/repository/letak_historicke_traktory.pdf
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Nevíte dnes o nějaké akci v Praze, kam s dítkami vyrazit? Nemám inspiraci...
    EWICZZZKA
    EWICZZZKA --- ---
    Ahoj, neznate prosim nejakou baby friendly restauraci v Litomericich nebo blizkem okoli? Pripadne nejakou detskou indoor zabavu. Vyrazime dnes na dovolenou obytnakem a pocasi nam moc nepreje...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Nevim, jestli to v dobe, kdy to budete cist, bude jeste aktualni, ale pod Petrinskou rozhlednou je turnaj v kulickach. Byl jsem tam s dcerkou a dostali jsme kulicky zapujcene. Jenom je jeste moc mala na to, aby cvrnkala.
    Kuličkové turnaje - termíny | Český kuličkový svaz (www.kulicky.com)
    http://www.kulicky.com/terminy-turnaju.php
    ZRK
    ZRK --- ---
    Vyrážíme na Petynku. Já a kluci. Za společnost budem rádi ;)
    MONI
    MONI --- ---
    QUANTI: Co třeba hřiště dole na Petříně? Jsou tam stromy, piknik stoly, pitná voda, záchody...
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    PINK_CICINKA: A Eda je o měsíc mladší než Ivonka:o) (a taky na stodůlkách). Tak je asi taky někdy dáme dohromady:o)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    REONA: Klidně! Příští týden mám dovolenou, ale ten další jsme v pondělí k dispozici. :-) Má Anička je spíš pozorovatelka, klidnější a rozvážné povahy. :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Prosím vás, nemáte nápad, kde se sejít s dětmi (několik miminek plus pravděpodobně dvouapůlleťačka, možná i čtyřleťák), když já pojedu ze Zličína (a potřebuju bezbariérově a vzhledem ke zlobivce co nejkratší dobu v MHD i vzdálenost od zastávky)a kamarádka z Letňan? Ideálně buď venku někde ve stínu, nebo kavárna...
    REONA
    REONA --- ---
    PINK_CICINKA: Jéé, "tvoje" Anička je o měsíc starší než moje Anička, to bychom měly někdy holky seznámit!
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Jsem chůva, ale s danými dětmi trávím minimálně 2-3 dny v týdnu celé dny a noci, tak snad se mohu také přidat. :-)
    Nástěnka, Pink_cicinka, Praha 5 Stodůlky, Eduard 08/2014
    Nástěnka, Pink_cicinka, Praha 10 Hostivař, Anička 02/2014
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    zítra snad vyrazíme do zoo, případně v pátek (kdyby se tam chtěl někdo potkat), případně na víkend bude permanentka pro jednu osobu k zapůjčení nejspíše volná
    NIXMA
    NIXMA --- ---
    REONA: jsem pro :)
    REONA
    REONA --- ---
    NIXMA: Nakonec jsem zatím nebyla, ale ráda se někdy přidružím, až zase vylítnou teploty.
    NIXMA
    NIXMA --- ---
    REONA: pokud jsi tam byla, tak jsme se vcera mozna potklay. nesedely jste na zlutych kresilkach u detskeho bazenku?
    jinak teda za me ladvi super, urcite tam jeste vyrazime :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    VANUSHE: manducu ne, ale muzu zapujcit a ukazat jak navazat satek :)
    VANUSHE
    VANUSHE --- ---
    Nemela byste nektera na zapujceni na utery manducu? Chystame se do zoo mhd a tam se proste s nasim kocarem nevejdu ani nahodou. Mame uz jen chariota na behani:( jde mi v podstate jen o cestu, v zoo vemem ten vozejk. odmena jista a v podstate si prijedu skorem kamkoliv po praze. Diky moc
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    HABRENKA: ja, ja, prosim ja :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam