• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: hmm, to je zrovna první hernička v našem MC a v pátek první miniškolka, tak se mi nechce podnikat nějaké extrabuřty, aby o to hned nepřišla :/ ale každopádně dík za info, to se bude do budoucna velmi hodit.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: snad ve čtvrtek
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: ! no vidíš, to asi dost :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: každou chvíli by měl začít premávat výtah na Andělu, kdyby to pomohlo
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    a tušíte, jak by se tam dalo bezbariérově dostat ze Zličína / Řep? :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MARKYSHA: jj, za ní je hezký hřiště
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: A kde to tam je? U ty hospody Celnice?
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    a kdy?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    Výtoň ok
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tam jde spis o to, ze pro ty uplny mrnata co jeste nechodi tam neni takove zabavy
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    GLOBALISTA: vyton mi nevadi, tam je to pekne
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Tak co se sejít na Výtoni jako před rokem? Země tam byla nějaká pogumovaná a Folimanka není daleko pro případ, že by to extrémně krásné počasí nevyšlo. Přiznám se, že já s plazivcem řešila právě jen to mokro, vůbec mě nenapadlo, že by měl někdo něco proti venkovnímu hřišti. A taky, popravdě, ráda ušetřím nějakou tu kačku. Tak já si nebudu nic konkrétního plánovat (kromě toho srazu samotného) a uvidíme, jak bude příští týden :)
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    tak taky bychom se někam vetřeli ;) můžeme do herny..klidně na ty fidlovačce..
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja mam plazivce, takze venku jedine v kocarku nebo vazne extreme pekne pocasi
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    já jsem taky radši pro exteriér, případně s interiérem nadosah kvuli miminu a kojení.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Vy chcete do herny? Já bych si jí nechala v záloze pro případ špatného počasí a doufala, že bude hezky a budeme moci být venku. Už teď se děsím, co budeme dělat v zimě. Ale přizpůsobím se většině.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já bych se přidala s Alenkou dopoledne nebo s oběma odpoledne.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Ráda se přidám s hlídacími dětmi. :-) Počkám, co se domluví...
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jinak u nas na fidlovacce otevreli novy detsky koutek (hernicka lumpik), tak muzeme vyzkouset treba to, kdyz by nebylo hezky
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja zoo bez ridicaku 100% ne, ale dopoledne kamkoliv me dostane mhd :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam