• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    REONA
    REONA --- ---
    MARKYSHA: V cem ti to prijde vhodne pro posezeni s detmi? Shodou okolnosti jsme tam se Sebien byly necele 2 mesice nazpet a kafe jsme zvladly, ale nase dve princezny si hraly na schodech a obsluha i hoste kolem nich ochotne klickovaly. Je tam nekde (nahore?) misto, kde se deti zabavi?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    kam zajít na kafe kolem Národní? (4 děti, 8 m - 5 let)
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    SOLEI: klidne muzu i v utery, prckovi se tam libi
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    DISIMA: nechces to posunout na úterý?
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    Na nedeli planujeme snidani v Knofliku na Proseku, nechce se nekdo pridat?
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    Nastenka, DISIMA, hl. mesto Praha, Praha 8, Štefan 11/2014
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Dnes odpoledne budeme v Coolnicce ve vrsovicich. Nechcete nekdo dorazit?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    HABRENKA: dneska jste fakt o nic moc nepřišli, i když chápu, že bys radši byla s náma než dvě hodiny v čekárně :-\.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    mno... my stravili romanticke dopoledne v kachlikarne, obed jsem nam koupila cestou domu a po obede jsem to zalomila s mackem, abych prezila zbytek dne a i tak je to na hrane... no... snad priste :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: jo, od metra jsme šli místo deseti minut asi čtyřicet, ještě že V. to zalomil ještě v OCčku :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: No, Zorka z něho byla cestou taky dost vyhukaná, furt se chtěla schovávat a chodit u mě v zákrytu (což kapku zhoršilo to zpoždění), ale cestou domů při čekání na bus už se s ním trochu vyblbla. Ale na chození to bylo fakt trochu nepříjemný.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    my jsme to nakonec zalomily na hodinku do TimeOutu a na oběd jely domů, ale nebylo to zlý :) jen Vikiho sníh teda fakt moc nenadch :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Holky, já se omlouvám, ale tady začalo sněžit pořádně, tak to vzdávám (hlavně nevím, jak bych zaizolovala malou v nosítku a na kočárek ještě není moc naučená a spousta dalších výmluv...). Navíc do deseti rozhodně nestíhám a nechci vás pak honit po všech čertech :) Ale doufám, že v té zoologické stanici se potkáme nejpozději příští týden :) a že se jednou podívám i k Sebien domů :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    mno, 1) nevim, kdy skoncime na karlaku 2) pocasi je sice bozi, ale sli bychom tim padem tak leda nekam na obed, kdyby nekdo sel... (kam?)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    QUANTI: Tady taky :/ Jsem zase zalezla do postele...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    tak už sněží :D
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    dojít tam můžem, i bez poníků je to tam fajn.
    Sejděme se v deset u výtahu a pak to pořešíme. k nám taky můžem :-)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Mám vás v plánu :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    (akorát teda vzhledem k předpovědi to vidím spíš na ten náhradní program - "Akce se koná za příznivého počasí.")
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: já! :)
    REONA: před Potrefenou husou (jak jsou i takové ty banky apod. :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam