• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    ATARKA: Poslouzim, jak budu moct :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    VENIKA: juniorovi je čerstvě taky sedm právě...bych se pak poptala na to plavání osobne
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    pokud se berou i novy prirustky, tak se rada pridam se synem (7,5m). Jen teda ve ctvrtky od 12 plavem, tak zvladnem byt nekde az kolem druhe.
    REONA
    REONA --- ---
    Tak 19. mame akci u nas v mamacentru, kam jdou kamosky ze cviceni, tudiz by se mi taky vic hodilo dopo nebo jiny den. Pripadne, pokud se stanovi nejake pravidelnejsi setkavani, tak prvni vynechame.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    No mě junior zatím vstává kolem sedmý na snídani a kolem půl desátý zase usíná a spí minimálně do dvanácti, takže já mám dopoledne pase, zvládám to s nim někde bejt nejdřív ve dve
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ZRK: no já teda půjdu cíleně jenom s mladším, nejsem si jistá, jestli bych dala ten přesun bez újmy na něčím zdraví :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: tak o to jde, abyste byli komplet ne? ;) Bětku taky rádi uvidíme!
    Jinak dopoledne bych asi taky zvládla, ale spíš si ho nechávám na různé pochůzky a domácí práce, zatímco je ve školce aspoň jeden a tudíž se tu nemá kdo s kým rvát :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: mozek... neni... proste... ne :D... (kalendar taky ne :D )
    kazdopadne kdyz uz, tak za nas vzdycky lepsi dopoledne (bez nejstarsi), odpoledne prostredni spava, takze pak je cas az ca od 4 (ale za to vetsinou komplet...)
    ZRK
    ZRK --- ---
    A pro mě za mě z těch srázků můžeme letos udělat tradici a vytipovat dní i hřišť vícero. Klidně co týden/čtrnáct dní někde, nahážu to do záhlaví pak ty informace k jednotlivým srazům ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: Koukáš na pátky, ale jinak v pořádku, rozumim ;)

    Za mě nejlepší ten čtvrtek (19.5.) odpoledne, jiný den v týdnu se mi moc nehodí. Ještě tak pátek dopoledne, že bych Maxíka nedala do školky...
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    ctvrtky nezvladame to je jediny den kdy holky chodi do skolky :o(
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    příští čtvrtek jakože 13.5. nebo 20.5.? (sorry, mozek jsem odevzdala...), za nas pristi tyden (ne tento) vyhledove dobry...

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ZRK: příští čtvrtek bych brala .)
    REONA
    REONA --- ---
    Parkovat se tam da, takze bych taky s holkama dorazila.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ZRK: Dejvická je dobrá, pak by mi jel přímý bus pro dceru do školky, takže předběžně jsem pro :)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ATARKA: Nn, na deku je tu místa dost. Je tu trávník, stromy, lavičky... dost místa i podnětů pro malý i větší... už jsme tu několikrát sraza měli ;)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ZRK: to je takový to velký mezi barákama z jedny strany do ulice ? Tam se neda mimino vykydlit na deku na trávu nebo jo ? Sme židle šli kolem a přišlo mi to jen beton a pušek prave
    ZRK
    ZRK --- ---
    Na nyxí matkosrázek navrhuji opětně naše hřiště (Generála Píky, P6), ale jsem s klukama schopná dojet asi kamkoli ;)
    Ideálně odpoledne, můžeme od příštího čtvrtka...
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    Zitra mam v planu vyrazit s prckem (1,5r) do zoo, nechcete se nekdo pridat?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    GLOBALISTA: Ale teda doufám, že bude hezky jako včera, ne ten hnus, co je dnes...
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SEBIEN: V kolik? Matouš dneska nespí, tak se bojím, aby to nebyla katastrofa. Ten týden přes úplňkem jsme museli odejít z hřiště po deseti minutách a přičítala jsem to tomu, že dva dny v kuse nespal přes den. Ale pak si na to dal ještě další dva a byl úplně ok, tak to bylo asi tím úplňkem.
    A Marta má rýmu. Vodovou. Po jisté zkušenosti už říkám předem :)
    Spousta OT, ale chtěla jsem tím říct, že půjdu ráda :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam