• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Já bohužel, ráno zubař, odpo odjezd na chalupu
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    jak to vypadá se čtvrtkem? nakonec mám obě děti doma, takže bych ráda zvěř nějak zabavila :))
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    jinak dnes jsme byly na hřišti na Horním nábřeží, na smíchovský straně, taky fajn, i s kavárnou, akorát blbě dostupný
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PETATA: příští pondělí nebo úterý klidně :-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    tak jeste neco pro ty z 3 kam se nepojede 3/4 hodiny :o) jako ne ze bychom netrenovaly, ale trochu se bojim aby holky nezrusily tramvaj po 20 minutach se zacinaj nudit a pak se perou .. a do kocaru uz je nedostanu ani omylem
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    ATARKA: Poslouzim, jak budu moct :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    SEBIEN: tak fajn :)
    ideal je pro nas pondeli nebo utery, to nema Natalie skolku a jezdime do Prahy
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PETATA: já se hlásím :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    jako dalsi tip muzu doporucit hriste v Podoli, primo u zastavky Kublov
    oplocene, s travnatou plochou, dve piskoviste, houpacky, skluzavka, maly kolotoc, lanovka, ty perovaci veci atd
    hriste sousedi se zahradni restauraci, takze toaleta a obcerstveni v tesne blizkosti
    bud tedy MHD (tramvaj nebo v dochozi vzdalenosti jedna zastavka od busu, ktery jede bud na metro C nebo na Smichovske nadrazi, pripadne privoz) nebo autem s moznosti parkovani primo u hriste a v okolnich ulicich
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    VENIKA: juniorovi je čerstvě taky sedm právě...bych se pak poptala na to plavání osobne
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    pokud se berou i novy prirustky, tak se rada pridam se synem (7,5m). Jen teda ve ctvrtky od 12 plavem, tak zvladnem byt nekde az kolem druhe.
    REONA
    REONA --- ---
    Tak 19. mame akci u nas v mamacentru, kam jdou kamosky ze cviceni, tudiz by se mi taky vic hodilo dopo nebo jiny den. Pripadne, pokud se stanovi nejake pravidelnejsi setkavani, tak prvni vynechame.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    No mě junior zatím vstává kolem sedmý na snídani a kolem půl desátý zase usíná a spí minimálně do dvanácti, takže já mám dopoledne pase, zvládám to s nim někde bejt nejdřív ve dve
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ZRK: no já teda půjdu cíleně jenom s mladším, nejsem si jistá, jestli bych dala ten přesun bez újmy na něčím zdraví :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: tak o to jde, abyste byli komplet ne? ;) Bětku taky rádi uvidíme!
    Jinak dopoledne bych asi taky zvládla, ale spíš si ho nechávám na různé pochůzky a domácí práce, zatímco je ve školce aspoň jeden a tudíž se tu nemá kdo s kým rvát :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: mozek... neni... proste... ne :D... (kalendar taky ne :D )
    kazdopadne kdyz uz, tak za nas vzdycky lepsi dopoledne (bez nejstarsi), odpoledne prostredni spava, takze pak je cas az ca od 4 (ale za to vetsinou komplet...)
    ZRK
    ZRK --- ---
    A pro mě za mě z těch srázků můžeme letos udělat tradici a vytipovat dní i hřišť vícero. Klidně co týden/čtrnáct dní někde, nahážu to do záhlaví pak ty informace k jednotlivým srazům ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: Koukáš na pátky, ale jinak v pořádku, rozumim ;)

    Za mě nejlepší ten čtvrtek (19.5.) odpoledne, jiný den v týdnu se mi moc nehodí. Ještě tak pátek dopoledne, že bych Maxíka nedala do školky...
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    ctvrtky nezvladame to je jediny den kdy holky chodi do skolky :o(
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    příští čtvrtek jakože 13.5. nebo 20.5.? (sorry, mozek jsem odevzdala...), za nas pristi tyden (ne tento) vyhledove dobry...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam