• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    zrovna se jdu ptát, jestli teda zítra někdo, případně ve čtvrtek, když Kachny nemůže, ale to snad má pršet
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    tak my zitra bohuzel nee porad maj rymu a ja bych faakt potrebovala aby sli ve ctvrtek do skolky...
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    FRENNET: presneju u skate parku
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Nechce nekdo z Brna vyzkouset to nove hriste v arealu Bzzzukot na Vinicni v Zidkach?
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    REONA: juhuuu ..:o))
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    DISIMA: ktery :D?! pockej priste... oni ho nakonec chte nechte socializujou ;-)
    GLOBALISTA: oni si to kluci vyrikaj ;-), pockej, jak ho za rok zmasi Marta... oba!
    QUANTI: priste uz beru nositko na macka a zkusim upect svacinu ;-)!
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    SEBIEN: diky, moc jsi mi pomohla, nakonec jsem se vymotala a nasla je :)
    HABRENKA: naopak za me spokojenost, Stevik usnul v tramvaji a vzbudil se ted, asi ho ty deti zmohly :) :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    HABRENKA: Ehm ehm? Já mam opět trauma z toho, jaké je Matouš nevycválané dítě a jak zase všechny kosil. Ale usínal taky nečekaně dlouho...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    HABRENKA: tak já jsem spokojená, Vikouš usnul ještě v busu a kotrmelína málem taky :D doma to zalomila před hodinou a čtvrt, a to ji doma už přes den uspím málokdy, pro mě ideál, po závodech do vrchu bych si ji asi musela na cestu z metra hodit přes rameno :D
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    QUANTI: ale zjevne malo rvacek a behani, neb macek usnul az ve tri a mala kraska si hodila v kocare celkem hodinku a usnula znovu taky az ted... priste je vezmeme na atleticky stadion, nebo zorganizujeme zavody do petrinskeho vrchu ;-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    dneska to bylo moc fajn :)
    REONA
    REONA --- ---
    KACHNY: Středa může být samozřejmě taktéž :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SEBIEN: tak uz se jenom zbavit rymy!
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    KACHNY: já klidně půjdu i ve středu i ve čtvrtek :-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    REONA: jo ja bych se rozhoupala i pres vzdalenost hned, ale opet ryma jak tram, takze pada skolka i vylet :O(
    SEBIEN:
    REONA: a co streda, ze bych mohla i s holkama? Ctvrtek maj skolku, jako prijedu klidne jenom s jednim, rada si odpustim adrenalinovy zazitek jmenem MHD s dracicema , ale zase by si to uzily..
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    DISIMA: fontánu na mapě nepoznám :-).
    Každopádně je to u křižovatky se Svatovítskou, naproti Ustavu leteckého zdravotnictví, jestli je ještě potřeba:-)
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    SEBIEN: nasla jsem tu maminku a ta mi poradila, sice spatne, ale nasla jsem fontanu s konskymi sochami a prcek si to strasne uziva:)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    DISIMA: kde jsi? (já doma u mapy, můžu navigovat) :-)
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    Ulici jsem nasla, ale hriste zatim ne. Poradite nekdo nejake zachytne body, prosim
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    QUANTI: budu tam cca za tři čtvrtě hodiny, teď jsem vyrazila. Časový optimismus v praxi :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam