• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ATARKA: starší cca od 15 měsíců, malej od 11 jen jeden denní spánek.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ATARKA: po obede... od sesti do obeda radi jak cerna ruka...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Vám děti dopo nespej nebo co ? :) Junior vstane v sedm, do deviti blbne, pak si začne smrdlat oči, dá mliko a odpadne do kómatu do jedenacti minimalne, ale spíš o poledne, takže cokoli kamkoli až tak nejdřív na druhou
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARKYSHA: to musis nadhodit udicku sama konkretne a pak cekat, jaky ryby se chytej :-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ženský víte, že mě štvete? :-) Když jsem nechodila do práce, tady mrtvo a najednou jeden sraz za druhým...něco o víkendu, prosím!
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    pokud se mi podari "start", tak pocitam, ze tam budeme kolem pul desate (pokud nepodari, tak kolem desate snad...)
    REONA
    REONA --- ---
    Za nas stejne tak, ca od deseti, podle toho kdy budeme vstavat. Mozna to vezmu odvazne tramvaji :-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    my můžem tak mezi devátou desátou, spíš k desátý, tipuju :-).
    A asi tak do poledne.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: nic neslibuju, ale v kolik cca?
    PETATA
    PETATA --- ---
    PETMUR: no tak tam nechod :) to je jednoduche
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    HABRENKA: jj, u zastávky Švandovo divadlo, do parku a hned vpravo - pro kohokoli kdo by chtěl dorazit
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SEBIEN: za nas proc ne, to je od svandaku spodek petrina?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    tak zítra dopo Kinského zahrady?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    GLOBALISTA: Tak dokonce ani spěchat nebudu, má se tu stavit můj taťka a je žádocí Matouše spát nedat... Nebo ho utahat tak, aby odpadl už v 11, ale to by bylo složitější :)
    PETMUR
    PETMUR --- ---
    PETATA: Chystáme se tam. Snad bude pršet. Nějak si mi nechce...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    my muzeme zitra opet jen dopo a radeji v dosahu kocarkusjizdne mhd a na obed brzy domu, neb musim doma uspat prostredni dite a s nejmladsim pak k doktorce...
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SEBIEN: Je fakt, že vypůjčené holínky jsme ještě nevrátili :) Ale jak mu do nich cákne, je děsný problém. Ale to by mohly vyřešit záložní "crocsy"...
    PETATA
    PETATA --- ---
    zitra je akce "S kocarkem Prahou" a jde se pruvod snad ze Zofina do Zlutych lazni, tak bacha, at nenatrefite na pruvod stovek kocarku :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GLOBALISTA: nebo cíleně někam na kaluže :-)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SEBIEN: Ráda někam vyrazím. Ale teda zítra očekávám mokro, ve čtvrtek nemůže Reona, kterou bych taky ráda viděla, v pátek má pršet, si vyber, že? Ale nějakou rychlovku, jako posledně, bychom mohly zvládnout, třeba v těch Kinského sadech?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam