• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    ATARKA: Taky bydlím v Dejvicích, ale, podobně jako ostatní, dostat se ven před pátou se nám podaří málokdy. Tak přijeď se spícím mládětem v kočárku, to nějak dopadne :) A nebo to spojit tady s
    MARKYSHA: . S tebou, Market, se ráda uvidím :)Jeden den z víkendu jezdí muž se synem na výlet a já jsem s holkou bezprizorní. To už můžu vzít kočárek a nemusím brát ohled na spaní :) Teda tenhle víkend jedeme k mým rodičům, ale klidně hned ten příští :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    REONA: Dejvice
    REONA
    REONA --- ---
    ATARKA: A odkud jsi? Třeba se najdou i lidi na odpolední sraz, u nás je bohužel problém se odpoledne vykopat někam, na hřiště kousek od baráku obvykle dorazíme až v pět a později...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: to je můj problém, já mám strach, že když to nadhodím já, tak se na mě každý vykašle (fuj, Markysha, honem offline) :-)
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    ATARKA: uff!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    REONA: v sedm je ještě dobrý,dnes třeba v pět, dopo spánek hodinu a půl, odpo zadnej, v sedm smrdlani a rev, mlácení hlavou .) A to k němu vstavam několikrát za noc ho otočit z břicha na záda, protože to neumi...no takže dopolední srazy sou pro nás pase bohužel, sem lehce zombinoidni
    REONA
    REONA --- ---
    ATARKA: No tak to jo, to je jasný! :) Ale lituju tě s tím vstáváním v sedm!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    REONA: 7,5 mesice
    REONA
    REONA --- ---
    ATARKA: Kolik mu je?
    REONA
    REONA --- ---
    ATARKA: U nás se vstává později a k "polednímu" spánku ukládáme mezi jednou a druhou.
    KACHNY: Heh, já obvykle logisticky nezvládám uvařit oběd před uložením, načež jsem postavena před rozhodování "půjde spát před obědem" versus "stejně nic nesní a bude nás prudit u jídla" - takže běžně obědvá mezi čtvrtou a pátou, čímž se aspoň trošku zvyšuje šance, že něco sní :D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    No mladej spí i to odpoledne, stačí ho dát do kočáru a je hned tuhej, když si nedá tyhlety svoje slofiky, tak je na výměnu a večer je těžký ho uspat, je jak na perkach...takže když s ním někam du, tak to většinou prospi a když se vzbudí třeba po hodině, tak se začne brzo vztekat a máme po srande
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    ATARKA: nejmladsi jo, ale to da i v kocaru a dvouletacky max po obede kdyz mam stesti. Ale obed zas musime mit brzo jinak sou nesnesitelne. Babicka mi kdysi jako zasadni poucku do manzelstvi dala :" Nakrm tu bestii ", sem netusila ze to plati na vsechny cleny domacnosti :o)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ATARKA: starší cca od 15 měsíců, malej od 11 jen jeden denní spánek.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ATARKA: po obede... od sesti do obeda radi jak cerna ruka...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Vám děti dopo nespej nebo co ? :) Junior vstane v sedm, do deviti blbne, pak si začne smrdlat oči, dá mliko a odpadne do kómatu do jedenacti minimalne, ale spíš o poledne, takže cokoli kamkoli až tak nejdřív na druhou
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARKYSHA: to musis nadhodit udicku sama konkretne a pak cekat, jaky ryby se chytej :-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ženský víte, že mě štvete? :-) Když jsem nechodila do práce, tady mrtvo a najednou jeden sraz za druhým...něco o víkendu, prosím!
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    pokud se mi podari "start", tak pocitam, ze tam budeme kolem pul desate (pokud nepodari, tak kolem desate snad...)
    REONA
    REONA --- ---
    Za nas stejne tak, ca od deseti, podle toho kdy budeme vstavat. Mozna to vezmu odvazne tramvaji :-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    my můžem tak mezi devátou desátou, spíš k desátý, tipuju :-).
    A asi tak do poledne.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: nic neslibuju, ale v kolik cca?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam