• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    REONA
    REONA --- ---
    Prijedeme kolem ctvrt, cekala jsem na nizkopodlahu :-/
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    já občas o víkendech bývám slamněná vdova, případně se hodí vyklidit prostor, aby muž mohl pracovat, takže se víkendů taky předem nezříkám.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: super, taky tě ráda poznám :-) Tak předběžně příští víkend :-) Ty jsi v Dejvicích? Tak třeba to dolní hriště, jak ta už tam byl nějaký ten sraz, můžeš odpoledne nebo dopoledne?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    HABRENKA: u nás se zas vstávalo pozdě, ale svačinu už mám :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    u nás mám rýmičku já, tak to nebudu pokoušet a zkusím "vyležet" (haha), ať jsem schopná aspoň základně fungovat... užijte si to :(
    REONA
    REONA --- ---
    A ja si rikam, ze zkusim jeste na hodinku zabrat :-)))
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SEBIEN: je to standardni nasiraci rymicka bez teploty a barvy, krom toho od rana jen jeci a strka do nas, tak doufam, ze jestli se mi ho podari dopravit na misto, tak uz pak bude jak andel... a jo, prave se flakam, jak vstavali driv, mimino spi a deti snidaj, tak cerpam silu na cestu do skolky ;). jo a nemam ani svacinu, ani obed, a je mi to dneska uplne jedno, dnesek je survival contest
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    HABRENKA: nám rýmička venku nevadí :-)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARKYSHA: ty jsi prdla... u vikendu akorat vic hrozi, ze lidi nemuzou a vsude je vic lidi, jinak bych v tom taky nevidela problem. ted budeme mit casteji asi muze v riti a to bude sranda ;), tak muzem v plne polni obcas...

    jinak teda tady dnes frajer vstaval v šest a je na zabiti a ma rymicku, coz snad venku nikomu vadit nebude (?!?), kdybyste chteli vedet, proc ji ma, tak proto, ze byl doted docela dlouho zdravy, tak jsem ho objednala na dnesek na odpoledne na desaty pokus o ockovani... no nic no, tak zas nic...
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    ATARKA: Taky bydlím v Dejvicích, ale, podobně jako ostatní, dostat se ven před pátou se nám podaří málokdy. Tak přijeď se spícím mládětem v kočárku, to nějak dopadne :) A nebo to spojit tady s
    MARKYSHA: . S tebou, Market, se ráda uvidím :)Jeden den z víkendu jezdí muž se synem na výlet a já jsem s holkou bezprizorní. To už můžu vzít kočárek a nemusím brát ohled na spaní :) Teda tenhle víkend jedeme k mým rodičům, ale klidně hned ten příští :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    jinak já radši odpolední srazy, Zorka málo snídá, takže ideální je oběd kolem jedenáctý. A jsem prakticky neschopná si oběd uvařit den předem.

    Ale jsme flexibilní, včera i dnes jsme někde potřebovaly být dopoledne, silou vůle jsem si hned ráno aspon očistila a nakrájela zeleninu a po příchodu uvařila (dneska nás navíc zachránila mužova neuvěřitelná devadesátiletá babička, takže co jsem ráno nachystala a odpoledne upekla, bude zítra k obědu jen k ohřátí, takže zítra jsem k dopolední svolnější :-))
    REONA
    REONA --- ---
    SEBIEN: Nic nenapíšu. Nyx je potvora!
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: Bělka se teď už asi třetí týden rozhodla vstávat před šestou....
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    REONA: no my mame dost casto obed nacaply se cestou z kramu rohlikama a okurkou, dojedly teprve snidani a obed ( pokud to neni polivka ) odmitaj. atd. Az na vikendy jak je doma tatinek tak musej mit obed vzdycky .
    ATARKA: jak te chapu, ale nastesti sem si po holkach jeste nestihla na spanek zvyknout, ale zato se mi zvysila spotreba kafe ! Ale ver ze bude lip! Jednou proste celou noc prospi :o)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    ATARKA: Si toho vaz! Muj mladej (8m) naspi pres den s bidou dve hodiny a radi furt! :)
    Ja zitra nemuzu, ale klidne muzem dat sraz nekdy odpo, bydlim ve Vrsovicich, ale kdyz to bude na nejakym rozumnym mhd, dojedem.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    REONA: Dejvice
    REONA
    REONA --- ---
    ATARKA: A odkud jsi? Třeba se najdou i lidi na odpolední sraz, u nás je bohužel problém se odpoledne vykopat někam, na hřiště kousek od baráku obvykle dorazíme až v pět a později...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HABRENKA: to je můj problém, já mám strach, že když to nadhodím já, tak se na mě každý vykašle (fuj, Markysha, honem offline) :-)
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    ATARKA: uff!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    REONA: v sedm je ještě dobrý,dnes třeba v pět, dopo spánek hodinu a půl, odpo zadnej, v sedm smrdlani a rev, mlácení hlavou .) A to k němu vstavam několikrát za noc ho otočit z břicha na záda, protože to neumi...no takže dopolední srazy sou pro nás pase bohužel, sem lehce zombinoidni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam