• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ATARKA: zhruba od týhle dosud (necelých 11m) spí mladší v lehátku, v postýlce to nešlo. Uvážu ji tam a umývám nádobí - zjevně jí vyhovuje, že s ní někdo je v místnosti, ale nevšímá si jí
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SEBIEN: sedm a půl mesice
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ATARKA: jak je starý?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: tak už mi to dává smysl! :-)
    REONA
    REONA --- ---
    SEBIEN: Tak to bylo kvuli nam, vesmirna rovnovaha. Anca se mi v osm vykadila na podlahu (chtela kadit prede mnou, protoze jsem se musela venovat Terce,ale nocnik zustal v koupelne) a me to tak vytocilo, ze sla okamzite do postele a fakt usnula :-D
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    za mě taky fajn, až na to, že Bělka usnula tak o víc než hodinu než obvykle, ale to ničemu nevadilo :-)

    (a z nějakého důvodu navzdory dopolednímu programu, Zorka večer usnula až v půl jedenáctý!)
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Fajn to bylo :-) Habrenka dorazila na desatou, my ostatni se slejzali jako svabi na pivo ;-) s G. jsme zjistily, ze Andulka a jeji Matous maji velice podobne hlasky, kdyz zacnou nabirat, takze neni poznat, ktery z nich zrovna proziva nejake zasadni prikori :-)
    a Anci zvladla zatim svuj nejdelsi vylet vez pliny, sice se na detskem zachode nevycurala, ale dala to statecne az domu :-)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SEBIEN: no tak Jonáš to má poslední tejden obdobně a pak si v půl osmý začne smrdlat oči, zivat, mlátit hlavou ze strany na stranu, ale když ho dam do postýlky, tak začne buď mrskat nohama a rechtat se na celý kolo nebo řve jak tur a spát prostě ne a ne, začíná me to vycerpavat
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    fotky z minulého týdne: https://goo.gl/photos/SjAgtfbSAG4nZj3B9
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    a jak vám to vyšlo, dobrý? :)
    REONA
    REONA --- ---
    Holky nakonec jsem oběd doma měla :D Tedy, spíš tak napůl, muž dělal jen pro sebe, ale rozdělil se a dovařil si zbytek ve druhé várce :D
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    my jsme na cestě, akorát jsme to vzali přes Stanici přírodovědců kvuli školce
    REONA
    REONA --- ---
    Prijedeme kolem ctvrt, cekala jsem na nizkopodlahu :-/
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    já občas o víkendech bývám slamněná vdova, případně se hodí vyklidit prostor, aby muž mohl pracovat, takže se víkendů taky předem nezříkám.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: super, taky tě ráda poznám :-) Tak předběžně příští víkend :-) Ty jsi v Dejvicích? Tak třeba to dolní hriště, jak ta už tam byl nějaký ten sraz, můžeš odpoledne nebo dopoledne?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    HABRENKA: u nás se zas vstávalo pozdě, ale svačinu už mám :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    u nás mám rýmičku já, tak to nebudu pokoušet a zkusím "vyležet" (haha), ať jsem schopná aspoň základně fungovat... užijte si to :(
    REONA
    REONA --- ---
    A ja si rikam, ze zkusim jeste na hodinku zabrat :-)))
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SEBIEN: je to standardni nasiraci rymicka bez teploty a barvy, krom toho od rana jen jeci a strka do nas, tak doufam, ze jestli se mi ho podari dopravit na misto, tak uz pak bude jak andel... a jo, prave se flakam, jak vstavali driv, mimino spi a deti snidaj, tak cerpam silu na cestu do skolky ;). jo a nemam ani svacinu, ani obed, a je mi to dneska uplne jedno, dnesek je survival contest
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    HABRENKA: nám rýmička venku nevadí :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam