• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SOLEI: do bazénu! :D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Kam s děckem když nám do pískoviště napršelo?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    XMARGE: QUANTI: diky za fotky! diky nim mam dukaz, jakeho mam doma chlapa... co tak asi delaj deti na hristi, ze, muj chlapec se porval a balil zensky... ;-) :-D
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    DISIMA: fakt, no tak to je skvělý, napíšu do pošty. děkuju ;)
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    QUAACA: mam, rada pujcim
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    ahoj, nemáte někdo prosím na půjčení permici do pražské zoo na pondělí 30.5. pro mě (1 osoba, dospělá? :) - odměním se ;) předem moc děkuju!
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    REONA: no jo, ale na tomhle místě má fotku Přemek s Bětkou, tak jsem musela udělat fotku Ivonky a Matouše:o)
    REONA
    REONA --- ---
    Bibi už je tak velká!! A ještě, že to nevidí moje Andulka, Ivonka s Mackem by jí asi pěkně namíchla, Macek je přece její, navíc na místě, kde si dali první pusu! :D
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    XMARGE: Cenek dekuje! Moc pekny fotky, treba ta se skluzavkou a Ivonkou je hodne super.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    A já taky přidávám fotky ze srazu minulý týden. Je tam focené dost moje dítě, ale snažila jsem se i pár dalších.. https://goo.gl/photos/ZGN7GgjEhi8z55Rr6
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ATARKA: zhruba od týhle dosud (necelých 11m) spí mladší v lehátku, v postýlce to nešlo. Uvážu ji tam a umývám nádobí - zjevně jí vyhovuje, že s ní někdo je v místnosti, ale nevšímá si jí
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SEBIEN: sedm a půl mesice
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ATARKA: jak je starý?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: tak už mi to dává smysl! :-)
    REONA
    REONA --- ---
    SEBIEN: Tak to bylo kvuli nam, vesmirna rovnovaha. Anca se mi v osm vykadila na podlahu (chtela kadit prede mnou, protoze jsem se musela venovat Terce,ale nocnik zustal v koupelne) a me to tak vytocilo, ze sla okamzite do postele a fakt usnula :-D
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    za mě taky fajn, až na to, že Bělka usnula tak o víc než hodinu než obvykle, ale to ničemu nevadilo :-)

    (a z nějakého důvodu navzdory dopolednímu programu, Zorka večer usnula až v půl jedenáctý!)
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Fajn to bylo :-) Habrenka dorazila na desatou, my ostatni se slejzali jako svabi na pivo ;-) s G. jsme zjistily, ze Andulka a jeji Matous maji velice podobne hlasky, kdyz zacnou nabirat, takze neni poznat, ktery z nich zrovna proziva nejake zasadni prikori :-)
    a Anci zvladla zatim svuj nejdelsi vylet vez pliny, sice se na detskem zachode nevycurala, ale dala to statecne az domu :-)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SEBIEN: no tak Jonáš to má poslední tejden obdobně a pak si v půl osmý začne smrdlat oči, zivat, mlátit hlavou ze strany na stranu, ale když ho dam do postýlky, tak začne buď mrskat nohama a rechtat se na celý kolo nebo řve jak tur a spát prostě ne a ne, začíná me to vycerpavat
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    fotky z minulého týdne: https://goo.gl/photos/SjAgtfbSAG4nZj3B9
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    a jak vám to vyšlo, dobrý? :)
    REONA
    REONA --- ---
    Holky nakonec jsem oběd doma měla :D Tedy, spíš tak napůl, muž dělal jen pro sebe, ale rozdělil se a dovařil si zbytek ve druhé várce :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam