• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: marodíme :-( všichni.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    GLOBALISTA: Takže... asi jsem si vzpomněla pozdě, ale co děláte tenhle víkend? Nějaké slaměné vdovy se tu najdou? Zatím nemám žádný program, takže se můžu absolutně přizpůsobit. Příští víkend už mám program na sobotu, neděle by byla také možná...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    FRENNET: Pro mě jsou v pohodě jakékoliv děti, ale pro větší pohodu všech zúčastněných je samozřejmě lepší, když má Malvína (3,5) k sobě i věkově blízkého parťáka, jinak se nudí a prudí.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    INUSHKA: kdyby mala. byla v pohode tak dojedem nekam do zidek nebo tak. No je to s nama tragédie.
    Nicmene pro budoucnost, jak stare deti jsou pro tebe oka? L ma 16m, ale kouka a snazi si hrat i se starsima. V baraku mame 3r holku a tu vyslovene zere a opakuje po ni vsechno...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    BRNO, nechcete někdo něco podniknout ve čtvrtek odpoledne nebo v pátek dopoledne? Mně už nebaví chodit pořád dokola na naše místní hřiště a doma je s dětmi k nevydržení.
    Oba dny bychom měli být motorizovaní, takže není problém dojet skoro kamkoliv.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNAWA: :) no diky, obzvlaste me ranni kreace, vekterych obcas zudtanu az do vecera, jsou vzdycky sranda, hlavne kdyz vylezu napul v pyzamu ci triku na spani, mimino na brise, na hlave prelezele spocene ciro, kde je mozna i nablito, za ruku urvanou nejstsrsi a kolem na se vali na zemi vztekly macek a dostane se mi pochvaly, jak mi to slusi ;), obcas je to sranda vetsi, nez obvykle... a miminko uz se brzdi, za chvili bude mozna i "normalni", zjevne ma docela rozum...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ANNAWA: jasně, ale ona fakt o samotě, bez srovnání s jiným dítětem, vypadá jak normální novorozenec :) jen nesmí být vedle dítěte klasických rozměrů :D
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    QUANTI: o roztomilosti zadna! Ale Josefína měla 5 kilo v 5 měsících, takže tak :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ANNAWA: Magdalénka je maličká a ťuťu roztomilá! :))
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    QUANTI: a jo vidíš, ještě včera jsem na to myslela, když jsem si pronajala bazén bez lektorky tak byl mladík štěstím bez sebe (na řízených hodinách to bylo tragické)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HABRENKA: a tobě to tam sekne! Jen jsem chvíli koukala, co to je za velký mimino, pak mi došlo, že to je tvůj skoro novorozenec ;-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SOLEI: do bazénu! :D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Kam s děckem když nám do pískoviště napršelo?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    XMARGE: QUANTI: diky za fotky! diky nim mam dukaz, jakeho mam doma chlapa... co tak asi delaj deti na hristi, ze, muj chlapec se porval a balil zensky... ;-) :-D
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    DISIMA: fakt, no tak to je skvělý, napíšu do pošty. děkuju ;)
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    QUAACA: mam, rada pujcim
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    ahoj, nemáte někdo prosím na půjčení permici do pražské zoo na pondělí 30.5. pro mě (1 osoba, dospělá? :) - odměním se ;) předem moc děkuju!
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    REONA: no jo, ale na tomhle místě má fotku Přemek s Bětkou, tak jsem musela udělat fotku Ivonky a Matouše:o)
    REONA
    REONA --- ---
    Bibi už je tak velká!! A ještě, že to nevidí moje Andulka, Ivonka s Mackem by jí asi pěkně namíchla, Macek je přece její, navíc na místě, kde si dali první pusu! :D
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    XMARGE: Cenek dekuje! Moc pekny fotky, treba ta se skluzavkou a Ivonkou je hodne super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam