• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NIENNA: jestli budeš moct 12., tak beru, mám pondělky s oběma - dorazím klidně i jindy jenom s V., ale tohle hřiště jí slibuju :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANNNA: Lenka se mi vrací až 12.9. :-) A takové super hřiště Lucka neocení.... Ale jinak asi můžu - na pokec a tak... Ale doufala jsem, že když je tam super hřiště, tak dorazím s obouma... :-)
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    NIENNA: OK, jasná věc. Můžem nechat někdy na příští týden! Jak jsi na tom?
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANNNA: Já zítra určitě ne - jedno dítě je pryč a druhé po očkování... Zítra jí chci dát klidový režim... :-)
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    Někdo na zítřek do centrálního parku , nebo to necháme na jindy? NIENNA: QUANTI: SEBIEN: Sama tam nepojedu ;)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    no, výprava batolete se 20min. hysterákem trochu protáhla, stíhám snad cca ve tři čtvrtě...
    REONA
    REONA --- ---
    VENIKA: Určitě se nebudu zlobit, napíšu do pošty.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    REONA: Jee, ja mam asi voucher, kterej nestihneme vybrat.
    Nechcete ho poslat?
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Jo, to je pro nás asi reálný :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: uvidím, kdy se mi podaří vyrazit, viděla bych to tak mezi devátou a půl desátou :)
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Ja bych si s dovolenim take vzal...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    heleďte zítra dopo se nakonec chystám do Králíka v rádiu (potřebuju uplatnit voucher), tak kdyby se někdo chtěl přidat :)
    REONA
    REONA --- ---
    Takže co zítra dopo, někdo něco?
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    KACHNY: aa sem debil v pondeli jdeme na prohlidku :o(((
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    REONA:

    REONA: pondeli sem se 3. a to prave radeji blizo, sou v presile. Streda, ctvrtek klidne dal :oD holky sou ve skolce.
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    na vyšehrad někdo nechodíte? s mini-miminama?
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    QUANTI: Za mě by bylo úplně ideální úterý 30. ... ale krom pondělí a pátku asi můžu kdykoliv. A vlastně i ten pátek a pondělí bych zvládla :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    NECHCE SI TO TADY VZÍT NĚKDO NA STAROST?
    Je mi trochu líto té neaktualizované nástěnky. Ale já nemám čas na to moc ./
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ANNNA: to mi vyhovuje :) tak ještě termín?
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    QUANTI: Ty jo. Tam bych se mohla dohrabat i já! Že bych byla pro změnu sociální?
    Já ovšem můžu jenom dopoledne, raději dříve, než později...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: jojo, velké oplocené u rybníka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam