• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    _ALEXA_: Neee - já mám Marečka a já bydlím v Jablonci nad Nisou, ale do Prahy jezdím pracovně každý týden i s Marečkem.o)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    _ALEXA_: Náš Tobiáš je také narozený vloni v září :) Na výlety jezdíme a jsme schopni jet i mimo Prahu :)
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    A jmenuje se Matěj, ne? To by mě ani nepřekvapilo :). Jezdíte na výlety, třeba i za Prahu?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    _ALEXA_: Máme stejně staré kluky.o)
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    Nástěnka, _alexa_, Hl. město Praha, Praha 9 - Hloubětín, Matěj 09/2016
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    SOLEI: Vybereš si tady? Třeba Ostrovní? http://www.ditevkoutku.cz/home/praha-1
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Na Kampě je herna,ale já tam nikdy nebyla,jinak o ničem jiným nevim
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Musím na Perštýn , je někde hodně blízko místo kde můžu nakojit miminko a starsi se meze tím zabaví v herně?
    REONA
    REONA --- ---
    Nakonec taky pracuju...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    REONA: My jsme marní-moc práce... Ale od dubna se doufám budeme účastnit... :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: ještě jsme na hromadě :(
    REONA
    REONA --- ---
    Někdo něco zítra dopoledne? Sice mám práce nad hlavu, ale taky muže po třech nočních a kvůli prázdninám nemáme cvičení...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Stanice prirodovedcu drtinova, sedí info z webu že i víkendu mají otevřeno 10 až 16 v sobotu i v neděli?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: no, aspoň je to (skoro) na béčku :)) dorazím ráda, ale fakt až bude tepleji.
    REONA
    REONA --- ---
    GLOBALISTA: Pockala bych asi na trochu teplejsi pocasi, preci jen je Terka jeste plaz :-) ale jinak jsem prave pocitala s "nasi partou", ze to mame vsechny (ok, az na Quanti) tak nastejno daleko.

    Diky za komenty, z brehu se vubec nezdalo, ze je to tak neprehledne, ale tak snad uz ma Anula ve svych temer 3 letech trochu rozum. Na vlacek se tesim moc, to se ji bude libit :-)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    REONA: je to hezké hřiště a v létě je tam dlouho stín, jen ty panely brání v dozoru nad dítětem, pídí se mi tam pořád ztracel
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    REONA: My tam byly loni se Sebien. Oproti Kinského sadům mi přišlo dost nepřehledné. Ale to jsem ještě chtěla mít Martu pod nonstop dohledem. A Matouš mi tam utekl s nějakou třídou a paní kvůli němu musela ten vláček zastavit, protože jí běhal po kolejích :) Ale za mě dobrý, mám to tam asi na 15 minut cesty. Můžeme se tam sejít klidně hned příští týden, můžu kdykoli :)
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    REONA: To je super hřiště a když je teplo, jezdí tam mašinka za desetikorunu:)
    REONA
    REONA --- ---
    Dnes jsem šla kolem Žofína a to hřiště tam na kraji taky nevypadalo vůbec marně, mohly bychom někdy zajít, což? Tedy, až se zase vrátí sluníčko :)
    DINE
    DINE --- ---
    Nástěnka, DINE, Hl. město Praha, Praha 3 - Žižkov, Marie 01/2007 + Nausica 09/2016
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    ANNAWA: V částečném dohledu na koutek je víc stolů, ale ne na celý, no, to asi ani ten jeden stůl. Ale už pro 15 měsíčňáka mi to vyhovovalo.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Tak lokalblok je podnik predevsim pro lezce a hipstry
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam