• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    _ALEXA_: Náš Tobiáš je také narozený vloni v září :) Na výlety jezdíme a jsme schopni jet i mimo Prahu :)
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    A jmenuje se Matěj, ne? To by mě ani nepřekvapilo :). Jezdíte na výlety, třeba i za Prahu?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    _ALEXA_: Máme stejně staré kluky.o)
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    Nástěnka, _alexa_, Hl. město Praha, Praha 9 - Hloubětín, Matěj 09/2016
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    SOLEI: Vybereš si tady? Třeba Ostrovní? http://www.ditevkoutku.cz/home/praha-1
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Na Kampě je herna,ale já tam nikdy nebyla,jinak o ničem jiným nevim
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Musím na Perštýn , je někde hodně blízko místo kde můžu nakojit miminko a starsi se meze tím zabaví v herně?
    REONA
    REONA --- ---
    Nakonec taky pracuju...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    REONA: My jsme marní-moc práce... Ale od dubna se doufám budeme účastnit... :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: ještě jsme na hromadě :(
    REONA
    REONA --- ---
    Někdo něco zítra dopoledne? Sice mám práce nad hlavu, ale taky muže po třech nočních a kvůli prázdninám nemáme cvičení...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    Stanice prirodovedcu drtinova, sedí info z webu že i víkendu mají otevřeno 10 až 16 v sobotu i v neděli?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: no, aspoň je to (skoro) na béčku :)) dorazím ráda, ale fakt až bude tepleji.
    REONA
    REONA --- ---
    GLOBALISTA: Pockala bych asi na trochu teplejsi pocasi, preci jen je Terka jeste plaz :-) ale jinak jsem prave pocitala s "nasi partou", ze to mame vsechny (ok, az na Quanti) tak nastejno daleko.

    Diky za komenty, z brehu se vubec nezdalo, ze je to tak neprehledne, ale tak snad uz ma Anula ve svych temer 3 letech trochu rozum. Na vlacek se tesim moc, to se ji bude libit :-)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    REONA: je to hezké hřiště a v létě je tam dlouho stín, jen ty panely brání v dozoru nad dítětem, pídí se mi tam pořád ztracel
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    REONA: My tam byly loni se Sebien. Oproti Kinského sadům mi přišlo dost nepřehledné. Ale to jsem ještě chtěla mít Martu pod nonstop dohledem. A Matouš mi tam utekl s nějakou třídou a paní kvůli němu musela ten vláček zastavit, protože jí běhal po kolejích :) Ale za mě dobrý, mám to tam asi na 15 minut cesty. Můžeme se tam sejít klidně hned příští týden, můžu kdykoli :)
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    REONA: To je super hřiště a když je teplo, jezdí tam mašinka za desetikorunu:)
    REONA
    REONA --- ---
    Dnes jsem šla kolem Žofína a to hřiště tam na kraji taky nevypadalo vůbec marně, mohly bychom někdy zajít, což? Tedy, až se zase vrátí sluníčko :)
    DINE
    DINE --- ---
    Nástěnka, DINE, Hl. město Praha, Praha 3 - Žižkov, Marie 01/2007 + Nausica 09/2016
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    ANNAWA: V částečném dohledu na koutek je víc stolů, ale ne na celý, no, to asi ani ten jeden stůl. Ale už pro 15 měsíčňáka mi to vyhovovalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam