• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    PETUL_KA: Zemedelske muzeum s traktory?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    PETUL_KA: Kralovstvi zeleznic na smíchově. Je tam kus skutečného autobusu, tramvaje i vlaku, muzes tam mackat tlačítka, otvírat jimi dvere atd. Plus tlačítka jsou i u modelove zeleznice.
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    IKARIE: od podzimu jsem chodila s prckem casto sem http://www.ngprague.cz/herny je to tam takovy hodne volny, moje dite si skoro vsechno dela po svym a nikdo nic neresi, pak obed v cafe jedna a hned je z toho jedno fajn dopoledne
    MONI
    MONI --- ---
    PETUL_KA: Hřiště s tramvají ve Stromovce znáte? Nebo na Žofíně je u hřiště jezdící mašinka.
    DINE
    DINE --- ---
    ahoj nekdo neco dneska v Praze s prckama po sieste? chtela bych zkusit asi Coolnicka... prida se nekdo?
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    ja se zeptam na tipy pro dvouletaka, ktery miluje dopravni prostredky a potrebuje si je idealne osahat/vyzkouset. aktualni hit je tramvaj v zoo a lego letiste na terminalu 1. technicky muzeum je malo interaktivni. diky.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    IKARIE: tady maji nabidku i pro prtata http://www.bambulky.cz/?page_id=23

    a pak my mame oblibenou kavarnu Jasminka na Zahradnim meste, pak je taky Coolnicka na Praze 10

    a pak je spousta recenzi a tipu tady https://overenorodici.cz/cz/hlavni-stranka
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    podzim bude dlouhy. co s rocnim batoletem v hnusnem pocasi v praze, kdyz to neni na hriste? obcas chodime plavat do stepu, sem tam do noveho kralika v radiu v karline do herny, ale timto jsem se vycerpala :) diky za tipy!
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    Nástěnka, HELOUN, Hl. město Praha, Praha 3 - Žižkov, Stella 03/2017

    Zatím je Stella ještě malá, takže se venčíme jenom procházkama v kočárku, ale brzy doroste do "kontaktní" doby, takže diskusi už bookuji a ráda se výhledově na nějaký výlet/procházku přidám! :)
    DINE
    DINE --- ---
    _ALEXA_: pokud nemuzes jiny den (utery/streda/patek) tak ve ctvrtek to by slo asi odpoledne, nekde na Praze 3 nebo 2?
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    DINE: příští týden ve čtvrtek? :)
    DINE
    DINE --- ---
    _ALEXA_: my uz chodime na hriste regularne, prave zrat kaminky, pozorovat deti, a hlavne lezt v nepokakane trave bez nedopalky ;) Jsme ted v Praze do pulku cervence, tak muzem se domluvit sraz?
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    DINE: jasně, zajdeme :). na hřiště jsou ti naši prckové ještě malí, ne? je fakt, že Matěje baví si hrát (žrát) kamínky a pozorovat děti
    DINE
    DINE --- ---
    Jsou tady nahodou dalsi vícejazycnych rodiny??
    DINE
    DINE --- ---
    _ALEXA_: MUFLONEK: LENZIE: ahoj, ja mam stejne starou holcicku, Nausica, taky narozena vloni v zari ;) Rada bych se setkala na vylet nebo i na hriste...
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    Co někam vyrazit ve středu nebo ve čtvrtek? Chtěla jsem zkusit Klánovický les, ještě jsem tam nebyla, nebráním se ale i jinejm nápadům :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    _ALEXA_: Neee - já mám Marečka a já bydlím v Jablonci nad Nisou, ale do Prahy jezdím pracovně každý týden i s Marečkem.o)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    _ALEXA_: Náš Tobiáš je také narozený vloni v září :) Na výlety jezdíme a jsme schopni jet i mimo Prahu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam