• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    IKARIE: V nouzi je takovej jakoze koutek v Bageterii Boulevard, aspon tak pred rokem tam byl.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    nenapada vas kavarna s detskym koutkem v okoli ip pavlova nebo miraku? diky
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nechcete někdo s bandou mladejch lidí a jejich dětí na hory? :)
    Uvolnil se nám 4 lůžkový pokoj v Peci pod Sněžkou v týdnu 10.-17.2. (4000 za celý pokoj/týden)
    Podrobnosti v poště
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    DISIMA: Díky, už vyřešeno.o)
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    MUFLONEK: vim, ze to neni P2, ale napadlo me tohle hlidarna.com
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    MUFLONEK: Kdybys nesehnala, tak jsem doma s dvouleťákem v Nuslích P-4. Ale drží se ho pořád rýma...
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Ahoj, potřebovala bych příští týden ve středu cca od 9:00 asi na 2 hodiny zabavit syna. V okolí P2, máte prosím tip, kde by mi ho pohlídali? je mu 14 měsíců.o) Je přátelský
    PETATA
    PETATA --- ---
    GILLIATT: zkus jeste googlit
    kazdou chvili vznikaji nove restaurace nebo koutky dodelavaji
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    PETATA: Super, díky za tipy. Stačí k dětem přátelský personál, ale samozřejmě koutek je koutek.
    PETATA
    PETATA --- ---
    GILLIATT: dneska jsme tam zrovna byli na vylete, obcas tam zajedeme, ale nejak tam klasicke restaurace koutky nevedou
    tady to je za Berounem, ale vas restaurace je velky sal a je v nem misto pro deti, kuchynka atd a jidlo bylo tehdy moc dobre

    | Restaurace „Na Svaté“ | Zvěřinová a minutková kuchyně
    http://www.restaurace-svata.cz

    mam rada Black dog cantinu, koutek tam nemaji, ale doslo alespon k pozitivni zmene a soucasne s jidelakem prinesou detem omalovanky a pastelky, plus jsou tam nejake hracky, par her a podsedaky pro deti

    vyborne vari v Koze Roze, ale koutek tam take neni

    snad co jsem slychala tak v Barevnem bufetu by mel byt

    na kavu pak doporucuji Mlsnou kocku, tam se deti vyradi

    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    Ahoj všem, potřebuji zajít v Berouně a okolí někam na nedělní oběd s dvěma malými dětmi. Znáte někdo něco baby friendly s fajn kuchyní? Díky:)
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Dnes 9. 11. pořádá Prazelenina (Holešovičtí vědí) tradiční lampionový průvod. Start v 18,00 od kavárny Knihkopec (Tusarova 25a). Trasa povede ulicí Osadní, přes Orteňák až na Prazeleninu, kde bude oheň. Více info na FB profilu Prazelenina.
    FOXA
    FOXA --- ---
    Hlásím přírůstek 10/2017 Pha 6, Petřiny :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    někdo zítra okolí Anděla?
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: hehe.. Už na to koukám
    no znova už to měnit nebudu, třeba se tak přesně zbavim aspoň víc věcí :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: hele zejtra tam jsou dozinky, to bude asi masakr ne :D (ale zas navstevnost dobra! )
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    IKARIE: Nevim, ale pridame se :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: omlouvám se, máme třídní schůzky. Přesunuto na pátek, ostatní se nemění;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: Pro ty, co nemaj FB - přijďte mě zbavit hadrů a různých věcí po dětech. Mám toho opravdu hodně. Klidně s sebou vezměte i čeho se chcete zbavit samy - aneb svolávám matkobazar / blešák

    čtvrtek od 16, Lená, okolí hřiště "s hrochem". Imho budeme nepřehlédnutelní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam