• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    HELETA
    HELETA --- ---
    _ALEXA_: Paráda! Kam tady chodíte?
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    HELETA: já jsem taky z Hloubětína, mám 20ti měsíčního chlapečka. ozvi se, něco podniknem :-)
    LBW
    LBW --- ---
    Vencim dva velociraptory ve Hvězdě. Žádný davy, super
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ALEXUSS: na ladronce bejvaj čáry pro děti, v kostýmech a tak už odpoledne, zkusím to najít
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Nemáte někdo zajímavej typ kam s tříletým mládětem v Praze na čarodky? Aktuálně zvažujeme Čáry na Prazelenině.
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    FOXA: Družíme se rádi, nevidím v tom problém...:)
    FOXA
    FOXA --- ---
    Můžu se někdy přidat k vám Leteňákům? Na P6 nikdo nereaguje a na Letné jsem za chvilku tramvají :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MUFLONEK: tím líp :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    QUANTI: tak ono pro Messenger není nutné mít FB.o) stačí zadat telefonní číslo. My takhle máme skupinu na Jablonecku.o)
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Vzhledem k počasí venku nejspíš po práci sbalím droboť a půjdem někam ven na jedno z míst, který jsem zmínil níže...kdyby se chtěl někdo přidat, dejte vědět. Případně by mělo bejt možný mě i dohledat na FB podle mýho nicku tady a poslat zprávu přes messengera za účelem domluvy:)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ALEXUSS: založila bych si skupinu na Messengeru, pokud jsou všichni na fb.... to mi funguje na podobné věci nejlíp :)
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Tak ještě abychom si my "leteňáci" vymysleli nějaký efektivní způsob komunikace, protože tady nebývám tak často, abych si všiml, že se zrovna někdo chystá na vycházku a ani já osobně vycházky neplánuju v extra předstihu...
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Nástěnka, SAAYURI, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Mia 05/2016
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    také se klidně někdy na procházku přidáme :)
    PTACOPYSK
    PTACOPYSK --- ---
    Nástěnka, PTACOPYSK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Anežka 4/2014, Eliáš 11/2015, Alžběta 7/2017
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Nástěnka, ALEXUSS, Hl. město Praha, Praha 7, Amálie 08/2014
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    SAAYURI: Naše je taky trochu lenora a s chozením to rozhodně nepřehání, ale v takovým případě jí beru na koně za krk:)
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    ALEXUSS: No super, to mám blízko vlastně skoro všechno :) No u nás je ten kočár spíš záložní, když už se jí nechce chodit.. :))
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    SAAYURI: Já jsem taky P7 akorát malý jsou 3 roky a kočár už nepoužíváme...ale klidně se můžeme potkat někde na prolejzkách nebo tak... Hodně se pohybujem na prolejzkách u vozovny ve Stromovce, nebo na dopravním hřišti u vodárenský věže, nebo na prolejzkách nad školkou v Kostelní kam malá chodí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam