• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    netušíte, zda někdo přeložil a zveřejnil tenhle článek do češtiny? ne všichni kamarádi to zvládnou anglicky.
    How We Get Fat | Paleo Diet Lifestyle
    http://paleodietlifestyle.com/how-we-get-fat/
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TUILE: Už mám tu z trms na víkend :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    ALONSY: navstiv ten vaclavak, mas to 14 nejakejch 5 minut :)
    a je to hwzky udelanej obchod.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ALONSY: Maj jen na vaclavaku a na chodove
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Dnes jsem hledala slaninu v tom Marks and Spencer a na Andělu asi nemají, samé polotovary.
    TUILE
    TUILE --- ---
    hm, tak v nemecku me zatim dost zaujaly oleje. v normalnim supermarketu jich tu je na yvber kolem 20ti druhu. ale ty ceny sou dost podobny jako ve vomfasu, takze se kvuli tomu do nemecka jezdit nevyplati.
    mlety mandle taky tejne drahy jako v cr. slanina vypaa lepe a levneji.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Zrovna přemýšlím, kam si zajít na jídlo, tak aspoň vím kam ne :)
    CRANK
    CRANK --- ---
    Ok.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    CRANK: tyjo, to je zajimavy, me jidlo u nich chutna a hodne a prijde mi, ze to i dobre vypada ... je to asi zalezitost vkusu... a nekdo opravdu muze spatne snaset, ze to je vlatne vsechno syrovy...

    Jinak souhlasim se Zuzkaou, rozhodne bych jim to napsala.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    jinak by jim tam to stálo za to napsat, ať současnou várku klíčků vyhoděj a zkusí to znova a lépe.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CRANK: syrové klíčky jsou vysoce riziková potravina co se týče bakteriálních infekcí - to co popisuješ zní jako klasická "otrava jídlem" - tedy něco kde narostl nějaký nežádoucí mikrob.
    CRANK
    CRANK --- ---
    TUILE: Miso polívku zbožňuju a jím částo a nikdy jsem problém neměl. Je možný že je to díky tomu, že to tepelně nezpracovávaj (max 40C).
    TUILE
    TUILE --- ---
    CRANK: me tohle dela soja a ta v miso je.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    CRANK: nevim, ale ten komentář na damejidlo.cz ohledně toho, že to vypadalo i chutnalo jako nepovedená pomazánka z třičvrtěprázdný lednice, je ode mě... taky nechutilo =/
    CRANK
    CRANK --- ---
    Tak jsem si objednal z restaurace Secret of Raw jedno denní menu s miso polévkou a "špagetama" s tahini omáčkou a spoustou sezamovejch a nějakejch dalších zrníček, nějakejma klíčkama.

    Bylo toho málo, moc chutné to nebylo, ale sníst to šlo. Ale teda zbytek dne jsem strávil v křečích. Bolelo mě břicho tak, že jsem asi 2krát držel telefon že si zavolám záchranku :-D.

    Co tam proboha mohlo být, že jsem měl takovouhle reakci? Snad jedině kdybych měl na něco z toho alergii, ale nepřišel jsem an nic, co jsem kdy nejedl bez obtíží.
    TUILE
    TUILE --- ---
    d test je viral na lidl :)
    FITH
    FITH --- ---
    SHMAIDA: Nejen vídeňáky, ale i šampon za cca 30 Kč porazil renomované značky...ale to je jiná komodita :o)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MR_DAN: jj, lidl na tohle dobrej a DULANO nejlepsi. Jejich videnaky dokonce vyhraly v DTESTU jako nejkvalitnejsi :)
    FITH
    FITH --- ---
    LUCIASHECK: Pravdu díš, dávala jsem jí do ptáčků a byl to zážitek, maso mají taky výtečný, nakupuju prakticky jen u nich.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FITH: myslivecká nemá chybu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam