• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SMOKY: mel jsem tu par samsungu, kterym se OTA update systemu nikdy nepovedl, pres kies ok..tj asi jedina dobra vec na kies.

    ... a taky jsou nejaky divny veci s usb driverem, byl jsem u systemu (win 2008 r2) kde po pripojeni telefonu (galaxy ace) nebylo videt pametovy zarizeni/karta telefonu, pres win update se driver nestahnul, jediny co slo bylo nainstalovat kies..to samsung nepouziva obycejny usb storage protokol jako maji treba flash disky ci jini vyrobci telefonu?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    BUCKOWSKI: Mam stock samsung a nevim, k cemu bych kies instaloval.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Osobně jsem rád, že Nexus o očištěnej od Samsungáckej nástaveb a hrůzu typu Kies nemusím mít v počítači. To je totiž snad ještě větší zlo než iTunes.
    Ten Kies Air vypadá aspoň trochu použitelně. Osobně využívám AirDroid.
    ADITU
    ADITU --- ---
    BUCKOWSKI: to vypada pouzitelne, diky :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ADITU: můžeš zkusit tohle:
    http://www.samsung.com/cz/support/usefulsoftware/KIESAIR/JSP

    případně thread na XDA:
    how to run kies on linux - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1809140

    shrnu - nainstaluj WINE -> nainstaluj KIES
    ADITU
    ADITU --- ---
    AUSS: to si schovavam az jako posledni reseni. ke googlu mam duveru do te vyse, ze mu dam nektera svoje data. rozhodne ne vsechna, a urcite ne data jinych lidi (jmeno+cislo+pripadne mail). diky za tip na aplikaci.
    D13
    D13 --- ---
    Mel by někdo návod na nastavení home buttonu u SGS2?
    Ačkoliv mam v nastaveni GO Launcheru nastaveno, že na jedno stisknutí má přejít na home screen, častokrát jej musím stisknout 2x. Toto se děje i bez alter. launcheru
    AUSS
    AUSS --- ---
    ADITU: a neni nejjednodussi si to sesynchronizovat do gmailu? (ten umi export do csv)...jinak tech samostatnejch aplikaci urcite bude vic, treba
    https://play.google.com/store/apps/details?id=dutchandroid.contacts.export (neozkouseno)
    ADITU
    ADITU --- ---
    Existuje pro Samsung nejaky program na zalohu dat (predevsim kontakty), ktery by spolupracoval s Linuxem?

    O co mi jde:
    + neinstalovat Windows a presto
    + zazalohovat kontakty z Galaxy Ace Duos (format idealne neco jako csv)
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    zdravim, kdyby ste měl někdo náhodou zájem, tak...
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám Samsung Galaxy Xcover / Praha 5 / 4000 CZK ]
    HASH
    HASH --- ---
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HASH: Pro dělání? Asi že chtějí víc, než oficiální ROM nabízí.
    U Nexusu S je to třeba procentuální ikona baterky, svítící hw tlačítka při notifikaci, t9 v dialeru, zaostřování fotoaparátu, možnost podtaktovat procesor při vypnuté obrazovce, úpravy host files, atd...atd... spousta funkcí, který originál ROM nemá a ani nikdy mít nebude
    HASH
    HASH --- ---
    The Next Big Thing is Already Here -- Samsung Galaxy S III - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=nf5-Prx19ZM&feature=player_embedded
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Můžu nějakým způsobem donutit Galaxy Nexus, aby automaticky zapnul wifinu v případě, že ho vrazím do toho originál Samsung docku (přes ty tři piny na pravym boku)? Díky.
    HASH
    HASH --- ---
    BUCKOWSKI: na to momentalne nemam cas, ktery bych byl ochotny obetovat :/

    co je primarnim duvodem lidi, pro delani custom ROM?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HASH: pokud neznáš, tak začni hledat a učit se tady:
    Samsung Galaxy S III I9300 - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1563
    tady jsou přímo ROM, musíš buď testovat (hojně využívám backup v Recovery) a nebo se obrátit na někoho, kdo už nějakou custom ROM má a podělí se o zkušenosti.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HASH: Nexus to jednodušší, ale fungovat by to mělo i n s3. Root není tak důležitý, jako odemčení bootloaderu. Na Nexusu jsouk dispozici ROMky, který umí OTA, ale když už to máš odemknutý, tak je to IMHO blbost, protože už je k dispozici spousta ROM, co umí mnohem víc než standardní JellyBean.
    Ale chápu, že jsou uživatele, který se s tím nechtěj patlat a chtějí to prostě užívat.
    HASH
    HASH --- ---
    BUCKOWSKI: zas tak moc se v tom nevyznam, rootoval jsem pred dvema tydny poprve :)

    mel jsem tam cwm a ten rval pri pokusu o update "verification error"

    znamena to, ze uz si tam oficial update nenahraju nikdy, kdyz jsem rootoval? :)))
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HASH: jestli už si měl root, tak rovnou flashni nějakou aokp nebo aspoň cm10 ROM. Stock je vedle toho chudej brácha
    HASH
    HASH --- ---
    Ma SIII se nechce nechat oupdatovat.
    OTA z telefonu neprojde a Kies mi hlasi "Your device does not support software updating"

    Zkusil jsem se unrootnout flashnout zpatky na stock a nic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam