• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    E42
    E42 --- ---
    JUANITA: Ty soubory jsou v uživatelsky nepřístupný části interní paměti. Svoje vyzvánění si dej na kartu do adresáře Ringtones, systém by je pak měl vidět.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    BUCKOWSKI: no, cetl jsem ze naopak rychlejsi nez SGS3
    Tohle se fakt blbe meri :(
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    diky za info.

    jeste jedna - zrejme lame - drobnost. v galaxy s3 je standardni sada dost silenejch vyzvanecich melodii. kdyz ve file manageru vyhledavam jmena ringtonu (abych si do stejnyho adresare vlozil nejaky vlastni), soubory danych jmen se mi nedari najit... vedeli byste, jak na to?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    iPhone 5 benchmarks: Slower than the Galaxy S3, faster than the Nexus 7 | ExtremeTech
    http://www.extremetech.com/computing/136291-iphone-5-benchmarks-slower-than-the-galaxy-s3-faster-than-the-nexus-7
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    navíc vybrat jen ty benchmarky, kde vévodí iPhone asi nedalo moc práce - ne, že bych je podezříval s konspirace, on jich opravdu vyhrává tak 90%, ale rozhodně ne všechny...
    Stačí najít benchmark nebo aplikaci optimalizovanou pro 4 jádra a bude vše jinak...
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    RADYN: škoda, že v tom benchmarku není taky verze s3 s CM10
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    RADYN: Tyhle ankety nejvýkonějších mobilů vyhrává i LG a co je jim to platný, když se systém se 4-jádry seká při vstupu/výstupu z menu... výkon je jedna věc a plynulost - použitelnost věc druhá.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    RADYN: Za par mesicu bude zas nakej mobil rychlejsi, to je holt vyvoj ...
    HASH
    HASH --- ---
    JUANITA: ano, nezdarilo se
    kazdy operator ma na prodejne stipaci kleste, se tam staci otocit neasi
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    ahoj, mam cerstve galaxyS3 a nechce se mi moc platit stovky za vymenu SIM - mate nekdo zkusenosti s DIY resenim tyhle situace? (tj. nastrihnutim SIMky do pozadovanyho tvaru nuzkama.)

    dekuji!
    HASH
    HASH --- ---
    ADITU: titanium backup a dropbox?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Hehe mám Samsung asi třetí měsíc a vůbec nevím ze se Kies instaluje i do pc :))
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    to já taky ne :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    BUCKOWSKI: Mam stock samsung a nevim, k cemu bych kies instaloval.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Osobně jsem rád, že Nexus o očištěnej od Samsungáckej nástaveb a hrůzu typu Kies nemusím mít v počítači. To je totiž snad ještě větší zlo než iTunes.
    Ten Kies Air vypadá aspoň trochu použitelně. Osobně využívám AirDroid.
    ADITU
    ADITU --- ---
    BUCKOWSKI: to vypada pouzitelne, diky :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    ADITU: můžeš zkusit tohle:
    http://www.samsung.com/cz/support/usefulsoftware/KIESAIR/JSP

    případně thread na XDA:
    how to run kies on linux - xda-developers
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1809140

    shrnu - nainstaluj WINE -> nainstaluj KIES
    ADITU
    ADITU --- ---
    AUSS: to si schovavam az jako posledni reseni. ke googlu mam duveru do te vyse, ze mu dam nektera svoje data. rozhodne ne vsechna, a urcite ne data jinych lidi (jmeno+cislo+pripadne mail). diky za tip na aplikaci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam