• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    _ZUZKA: Ještě existuje Kies jako normální program pro PC, ale víc radit nemůžu, protože můj Samsung je kiesu prostý a samsung softu prostý...
    E42
    E42 --- ---
    JUANITA: No jo, ale to ti asi hlásila přímo ta aplikace, že? Tady bych ale řekl, že aplikace má sice pro načtení dokumentu paměti dost, ale zároveň jí sama zabere tolik, že ji systém kvůli jiným procesům s větší prioritou musí za chvíli sestřelit. Ale samozřejmě jenom spekuluju, můžu to být úplně jinak.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    E42: diky, zkusim, ale je to cudny, protoze kdyz jsem mel otevreny jiny, vetsi dokument (200+ stran pdf kniha), zobrazil mi skutecne hlasku 'out of memory'; v tomhle pripade ale nerekne vubec nic.
    E42
    E42 --- ---
    E42: Aha, je to nějakej bazmeg dodávanej Samsungem. No paměti by snad měl mít dost, když už ho k tomu telefonu přibalujou. Zkusil bych povypínat všechno, co půjde, jestli se to nezlepší. Jinak instalovat třeba Kingsoft Office.
    E42
    E42 --- ---
    JUANITA: Jestli nevyskočí ANR ani FC pop-up, ale aplikace prostě najednou zmizí, vypadá to podle mě na nedostatek paměti.
    Polaris je co? Žádnej takovej prohlížeč PDF na Play nevidím.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    mimochodem, dalsi pro me nevysvetlitelny zakys spociva v zavirajici se aplikaci zobrazujici pdf soubory. polaris proste po cca 20 vterinach zavre dokument a vrati se do file manageru, odkud jsem na soubor predtim poklepal. nezalezi na tom, jestli zrovna scrolluju nebo nic nedelam...
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    diky za navod ohledne custom ringtonu - funguje!
    HASH
    HASH --- ---
    JUANITA: objednal jsem si asi ctyri ruzny, muzu ti je vsechny vicemene venovat
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    E42: přemýšlím, jestli vyzvánění mizí i při uprgrade bez full wipe - ale to už je asi jedno - chápu, co máš namysli...
    E42
    E42 --- ---
    BUCKOWSKI: Na druhou stranu ale zvonění nezmizí při upgrade ROM. A dočasné mizení při připojení mass storage řeší Multi Mount:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rafoid.multimountsdcard.widget
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JUANITA: pardon, ale v zásadě je to to samé. Po rootu se můžeš dostat přímo do složky s aktuálními tóny a můžeš si tam nakopírovat, co chceš a smazat taky.
    Druhá varianta je to zmiňovaný vytvoření složky RINGTONES na SD kartě a tóny, který tam daš by se pak měly zobrazit v nabídce tónů. Nevýhoda je, že tyhle vyzvánění nebudou fungovat, pokud třeba budeš mít telefon připojen k počítači jako mass storage.
    E42
    E42 --- ---
    JUANITA: To, co jsem psal, nefungovalo?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    btw. kam do offline obchodu na obaly na s3? na amazonu/ebay je pekny vyber, ale rad bych to videl v realu. diky.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    BUCKOWSKI: diky. ale to jsem nepsal. chci si pridat vlastni k existujicim.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    JUANITA: pokud je oopravdu chceš smazat, tak by to vyžadovalo root
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CHILDINTIME: samsung nabizi pouze MTP/PTP (coz leckde je bezpecnostni politikou zamknuty), ano jsou to buzeranti

    na MSC to musis rootnout
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SMOKY: mel jsem tu par samsungu, kterym se OTA update systemu nikdy nepovedl, pres kies ok..tj asi jedina dobra vec na kies.

    ... a taky jsou nejaky divny veci s usb driverem, byl jsem u systemu (win 2008 r2) kde po pripojeni telefonu (galaxy ace) nebylo videt pametovy zarizeni/karta telefonu, pres win update se driver nestahnul, jediny co slo bylo nainstalovat kies..to samsung nepouziva obycejny usb storage protokol jako maji treba flash disky ci jini vyrobci telefonu?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    XSOFT: ani tak nejak nevim, co bych z toho mel, kdyby muj sgs3 byl o 25% rychlejsi... uz ted tam vsechno lita
    E42
    E42 --- ---
    JUANITA: Ty soubory jsou v uživatelsky nepřístupný části interní paměti. Svoje vyzvánění si dej na kartu do adresáře Ringtones, systém by je pak měl vidět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam